anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta, problem.

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam problem z weryfikacją konta bankowego z przelew24 i moje pytanie jest takie czy allegro współpracuje tylko z nimi? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @ HolaOla_  

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Środki są na saldzie operatora Przelewy24, nie ma możliwości aby zostały przesłane na saldo operatora PayU, więc aby je wypłacić, konieczna jest weryfikacja wypłat od operatora Przelewy24. Nie masz wpływu, na jakiego saldo operatora wpłynie wpłata od kupującego, więc powinieneś mieć aktywowane obie opcje. Nie wiem, o jakiej opłacie (40 zł) piszesz. Po weryfikacji kwota służąca do aktywacji wypłat jest Ci zwracana. Jeśli posiadasz tylko konto Revolut to konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego z konta międzynarodowego (z początkiem LT, FR lub GB), ponieważ polski numer rachunku z Revoluta jest numerem technicznym banku i taka weryfikacja nie będzie możliwa. Jeśli posiadasz konto w polskim banku, wykonaj przelew weryfikacyjny z tego konta.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Nie zrobie tego ponieważ na infolini przelew24 poinformowano mnie ze jak bede mial podpiete konto zagraniczne to każda wpłata ktora przejdzie przez przelew24 na moje konto bedzie obciążona kwotą 40zł. Dziwi mnie to bo payu bez problemu zweryfikowało mi konto a z przelew24 są cyrki.

oznacz moderatorów