anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WERYFIKACJA KONTA

Well4You
#8 Zapaleniec#

Hej dostałam wiadomość:

Gratulujemy! Możesz już wystawić pierwsze oferty na Allegro.

Pamiętaj, możesz już wystawiać oferty, ale nie możesz jeszcze wypłacać środków ze sprzedaży. Aby móc wypłacać środki ze sprzedaży, prześlij wymagane dokumenty. Jednak jak wchodzę w niebieski link wyskakuje mi że konto jest weryfikowane, nie ma żadnego miejsca na przesłanie dokumentów itd, co z tym zrobić ? (dodam że weryfikacja trwa już 8 dzień)

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Well4You Sprawdzimy status weryfikacji Twojego konta do wypłat, więc poproszę Cię o cierpliwość. Wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę odpowiedź w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Well4You
#8 Zapaleniec#

A ile mniej więcej to potrwa plus kiedy odblokują mi sie oferty dla nowych kont w centrum znizek?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Well4You Ze szczegółami wrócę najwcześniej jutro, a zniżki powinni być aktywne po dwóch dniach roboczych od aktywacji konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Well4You
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ To jeszcze jedno pytanie, mogę mieć powiązany osobisty rachunek bankowy zamiast firmowego?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma obowiązku posiadania konta firmowego, ważne żeby dane konta bankowego i konta Allegro się zgadzały.

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

To nowe konto  ? Czy masz możliwość weryfikacji przelewem ?

oznacz moderatorów

Well4You
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Nowe konto, przelew już wykonałam. Dzisiaj dostałam informację, że, że wypłaty z PayU są już aktywowane, ale przelewy24 nadal weryfikują, co gorsze nie mam nadal aktywnych zniżek 😞 10 dzień

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Well4You Według moich informacji wypłaty przez Przelewy24 również są już aktywne na Twoim koncie, ale wyjaśniam dla Ciebie jeszcze kwestię zniżek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Well4You Przepraszam, że trwało to tak długo, ale dostałam potwierdzenie, że zniżki są już aktywne na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów