anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja PayU

Client:45522060
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem właścicielem konta, próbowałam dokonać weryfikacji PayU za 1,01zł i coś nie poszlo i przelew nie wyszedł. Próbuję ponownie, ale nie nic nie działa. Na jakie konto mam przelać pieniądze, żebym została zweryfikowana??? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45522060 czy masz na myśli, że przelew nie wyszedł z Twojego konta? Co dokładnie oraz gdzie nie działa? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:45522060
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230929-110530_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

Client:45522060
#7 Wielbiciel#

Błąd wyskoczył przy płatności. Teraz klikam: możesz przejść do banku i nie przekierowuje mnie do banku. Może w jakiś inny sposób mogę zapłacić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45522060 zgodnie z informacją na zrzucie, który tutaj wkleiłaś Twoje konto jest w trakcie weryfikacji w PayU, więc poczekaj proszę cierpliwie. Jeśli sytuacja się nie zmieni po 3 dniach roboczych, napisz proszę tutaj ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:45522060
#7 Wielbiciel#

Dobrze, ale nie wiem czy czekanie coś da. Weszlam na konto i nie widzę przelewu (wyskoczył mi błąd przy tej operacji) na kwotę 1,01zł , który jest wymagany przy weryfikacji. Nie wiem czy bez tego przelewu mam szansę zostać zweryfikowana ???

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45522060 Nie, ten przelew jest niezbędny do weryfikacji. Czy masz możliwość go ponowić? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:45522060
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie mogę i proszę o pomoc. Jak mam to zrobić???? Przycisk: możesz przejść do banku, nie działa (zrzut ekranu przesłałam wyżej)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45522060 napisz proszę co się dzieje, gdy klikasz "przejść do banku", na zrzucie wygląda, że przycisk jest aktywny. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów