anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja payu

Client:93432115
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu zrobiłem przelew weryfikujący wypłaty allegro. Dziś dostałem na maila informację o aktywacji konta. Jak chcę wypłacić pieniądze nadal mam status "w trakcie weryfikacji" mimo, że konto zostało aktywowane gdzie mam potwierdzenie na maila. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Szczerze mówiąc korzystam z allegro ostatni raz w życiu bo ten portal to syf jak i większość obsługi.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:93432115
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo chcę dodać, że z "obsługi allegro" nikt nie chce tego ręcznie ustawić i każda osoba z tego !@#$%^&*( allegro ma inną wersję odpowiedzi, każdy odpowiada co innego. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:93432115
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że jak jest blokada na 24h to jest o tym informacja jakaś i ogółem status jest "zweryfikowano" a ja nadal mam status "w trakcie weryfikacji" 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93432115  Wszystkie dane są takie same konta Allegro i bankowego, zapytaj na czacie, link wyżej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93432115 Może masz zweryfikowane tylko wypłaty z PayU, a pieniądze masz na Przelewy24 ? Jeśli tak, musisz robić następną weryfikację.

oznacz moderatorów

Client:93432115
#7 Wielbiciel#

Pieniądze mam na PayU

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93432115 Wczoraj zleciłeś wypłatę środków. Rozumiem wię, że problem został rozwiązany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów