anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja

Client:59395312
#7 Wielbiciel#

Cześć, o co chodzi z rezerwacją 2000zł z konta?

1000003306.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy a rezerwuje Allegro na poczet opłat.

oznacz moderatorów

Client:59395312
#7 Wielbiciel#

1000003306.png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do czasu zaakceptowania przez moderację My obrazka nie zobaczymy.

oznacz moderatorów

Client:59395312
#7 Wielbiciel#

To jest zrzut wiadomości z czatu, kiedy próbowałam wybrać swój bank ale pojawił się komunikat że nie można się połączyć. Konto mam zwykłe, zweryfikowane do wypłat przez PayU i Przelewy24. Nie rozumiem dlaczego chcą rezerwować moje prywatne pieniądze, których zresztą na tym koncie nie przechowuję.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nic nie rób bo to wałem pachnie zobaczymy co na to moderacja @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:59395312 Nikt na czacie się z Allegro nie kontaktuje, to raczej wygląda na oszustwo, uważaj. Nie łącz się z bankiem, nie potwierdzaj.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Allegro sobie oplaty pobiera od razu z tego co wpływa nieudana próba logowania sugeruje oszustwo @Client:59395312 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:59395312 Uważaj bo być może właśnie podałeś oszustom swoje dane logowania do bankowości.
Na Twoim miejscu - jeśli podawałeś jakiekolwiek dane logowania - natychmiastowo dzwoniłbym do banku to zgłosić i poprosić o zabezpieczenie dostępu do konta.

oznacz moderatorów

Client:59395312
#7 Wielbiciel#

Zmieniłam już hasło 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59395312 To zdecydowanie nie są wiadomości od nas. Jeśli już miałbyś otrzymać od nas wiadomość, to na pewno nie przez Centrum Wiadomości. Weryfikacji konta do wypłat dokonujesz w tej zakładce.  Jeśli dobrze widzę, że na górze ekranu jest link do strony, to od razu można stwierdzić, że nie jest to strona Allegro. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:59395312
#7 Wielbiciel#

Nie będę już korzystać z czatbotów, dałam się już tak oszukać na **piiip**. Dziękuję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I słusznie, dobrze ze tu nie dałeś się oszukać.

oznacz moderatorów