anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wiadomości prywatne ktoś wysyła z mojego konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
fox6891
#8 Zapaleniec#

Ktoś wysyła wiadomości przez moje konto allegro z zapytaniami o produkt i podaniem maila, a mam dwuetapowe logowanie i zmieniłem hasło, a ja nic nie sprzedaje Screenshot_20231029_120600_pl.allegro.jpgScreenshot_20231029_120702_pl.allegro.jpgScreenshot_20231029_120713_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A nie masz w zaufanych i gdzieś nadal , na innym urządzeniu jesteś zalogowany i ktoś ma dostęp?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@fox6891 Cześć 🙂 Otrzymaliśmy już wcześniej zgłoszenie od sprzedawcy, który dostał wiadomość. Konto zostało zabezpieczone i widzę, że już zmieniłeś hasło. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
fox6891
#8 Zapaleniec#

Znowu pojawiły się kolejne wiadomości nie wysłane przeze mnie nie wiem o co chodzi nikt nie zna moich danych logowaniaScreenshot_20231030_220114_pl.allegro.jpgScreenshot_20231030_220105_pl.allegro.jpgScreenshot_20231030_220057_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@fox6891  Obrazki na razie niewidoczne,  ale skoro zmieniłeś hasło i nadal jest to samo to możliwe że masz jakiegoś trojana lub innego Pegasusa i włamywacz już widzi nowe hasło. Trzeba dokładnie sprawdzić urządzenie z którego się logujesz.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@fox6891 co robisz w momencie wysyłania wiadomości? jesteś wlogowany do allegro?

 

oznacz moderatorów
fox6891
#8 Zapaleniec#

jestem zalogowany jak wysyłam np tą wiadomość, ale dostaje powiadomienia na maila o prowadzonych rozmowach na allegro kiedy jestem wylogowany, na 2 urządzaniach mam allegro na laptopie osobistym i telefonie który zawsze mam przy sobie poza tym mam ustawioną weryfikacje 2 etapową sms

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@fox6891 a jak sprawdzałeś godziny wysyłania tych wiadomości to w tym czasie co robiłeś? przychodził sms o zalogowaniu?

oznacz moderatorów
fox6891
#8 Zapaleniec#

sms do logowania przychodzą tylko w tedy kiedy chce się po raz pierwszy zalogować poza tym a w tym czasie co przychodziły maile z powiadomieniami to byłem wylogowany na tel i laptopie ustawione mam ze na tych urządzeniach ma nie wołać sms

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fox6891 poprosiłam już o ponowne sprawdzenie Twojego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
fox6891
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2023-10-31 170612.png

A tu kolejne z przed 2 h, te kila maili po lewej to też 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fox6891 Zostałeś właśnie wylogowany ze wszystkich urządzeń. Mam nadzieję, że to pomoże i problem już się nie powtórzy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
fox6891
#8 Zapaleniec#

Dostałem dziś taką wiadomość na którą odpowiedziałem ja bo już mam dosyć, zainstalowałem program antywirusowy Bitdefender również chroni hasła ale nic z tego, nawet jak wylogowaliście mnie ze wszystkich urządzeń (dziwne bo mnie nie wylogowaliście także nie ze wszystkich), co tu zrobić zamknąć konto allegro i otworzyć nowe? ale  to stracę allegro pay 🙂 z którego kiedyś może chciałbym skorzystaćZrzut ekranu 2023-11-03 104657.png

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Masz zainstalowany wirus co ci szczytuje jasla zaraz po zmianie jedyna opcja to wylogiwac sformatowac komp i tel do fabrycznych potem pozmieniac hasla poczy i allegro

oznacz moderatorów