anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyłączenie ofert na allegro.cz

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, dziś dostałam maila z taką wiadomość od Allegro: 

"dziś wyłączyliśmy widoczność niektórych Twoich ofert na allegro․cz. Sprawdź, co w nich zmienić, żeby ponownie udostępnić je czeskim klientom.

Zauważyliśmy, że w niektórych Twoich ofertach ceny w złotówkach i koronach czeskich znacząco się różnią – różnica ta wynosi przynajmniej 10%, a w wielu przypadkach znacznie więcej."

1. Nie wiem, dlaczego ceny się różnią, skoro każdą z cen na rynek czeski ustawiałam za pomocą przelicznika cen. Żadnej z nich nie wpisywałam ręcznie.

2. Jak sprawdzić, które to konkretnie oferty?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

accadia
#12 Orędownik#

Czy planujecie, aby ceny na czk byly automatycznie przeliczane kazdego dnia po kursie NBP?
Na chwile obecna calkiem mija sie z sensem wchodzenie kazdego dnia i przeliczanie cen na nowo, skoro mozna to zrobic automatycznie - dzieki temu moglibysmy zaoszczedzic mnostwo czasu, ktory moglibysmy przeznaczyc na rozwoj naszych ofert 3:)

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@wiki0441 
wszystkie oferty... zmienil sie za bardzo kurs korony, stad sie wzielo ponad 10% roznych w cenach - niestety Allegro nie wpadlo na pomysl, zeby to zautomatyzowac, lecz trzeba kazdego dnia sprawdzac jak zmienil sie kurs korony i przeliczac ceny na nowo

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Na ten moment nie mogę jeszcze tego powiedzieć, ale na dzisiaj niestety nie udostępniamy takiej funkcjonalności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

A czy jest jakas mozliwosc przejrzenia ofert czeskich sprzedawcow, aby byly one automatycznie tlumaczone na jezyk polski?
Czy ich oferty sa dostepne wylacznie na .czk, czy beda rowniez widoczne na .pl?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@accadia Nie planujemy włączenia opcji automatycznego tłumaczenia ofert z Allegro.cz na język polski.

Czescy sprzedajacy mogą swoje oferty udostepnić w Allegro.pl na takich samych zasadach jak polscy sprzedawcy udostępniają swoje w Allegro.cz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Napisz proszę do nas przez ten formularz kontaktowy, a nasi pracownicy wskażą Ci o które oferty dokładnie chodzi.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów