anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzenie danych na weryfikację PayU ?

LileTink
#7 Wielbiciel#

 

weryfikacja PayU.jpg

Witam,

otrzymaliśmy dziś maila z informacją, że w związku z brakiem weryfikacji PayU umowa zostaje rozwiązana z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Niestety po zalogowaniu się do allegro nie mam możliwości wysłania dokumentów.

 

Czy to jakaś próba wyłudzenia danych?

 

W załączniku otrzymany mail z "payu"

 

Będę wdzięczna za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Barbara Pilch

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LileTink konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

Witam,

Udało nam się potwierdzić w PayU, że mail od nich jest autentyczny, jednak w naszym panelu na Allegro nie mamy możliwości przesłać ponownie dokumentów w celach ponownej weryfikacji.

Z PayU napisali nam, że mamy w ustawienia wypłat kliknąć w "Przejdź do PayU", ale nie mamy takiej opcji.

Prosimy o pilną pomoc, ponieważ jeśli nie zweryfikujemy ponownie dokumentu, umowa będzie wypowiedziana, a nasze konto zablokowane na możliwość sprzedaży.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LileTink jeśli opcja "przejdź do PayU" nie jest widoczna, proszę dodaj tutaj zrzut ekranu z zakładki "Ustawienia wypłat". Skieruję sprawę do działu technicznego. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

zmień ustawienia wypłat.jpgustawienia wypłat.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@LileTink dziękuję Ci bardzo za zrzuty. Już przekazałam zgłoszenie do dalszej weryfikacji. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

Cały czas nie mamy możliwości wysłanie dokumentów do PayU w celach weryfikacji 😞

oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

Witam, 

7 sierpnia mija termin do którego mieliśmy zweryfikować dokumenty w PayU, ale cały czas nie mamy technicznie takiej możliwości, przez Allegro - proszę zerknąć na wcześniejsze zrzuty ekranu. Nic się nie zmieniło. 

Jesteśmy od 22 lat na Allegro i nie chcemy zakładać nowego konta.

Proszę o szybką interwencję.

oznacz moderatorów

magic-trinkets
#9 Pomysłodawca#

Witam.
Kilka miesięcy temu też musiałam weryfikować konto w PAYU.

Tak samo jak ty nie miałam opcji wysłania przez allegro.
Kontaktowałam się z payu czy mail jest od nich i potwierdzili.
Zdjęcie wysłałam na mail z prośbą o weryfikację i na mail w którym pracownik payu potwierdził, że to oni.

Nie czekaj na odpowiedź allegro, weryfikacji poprzez allegro nie ma już od kilku miesięcy.

oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

Na jaki adres email do PayU trzeba wysłać te zdjęcia dokumentów?

Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Ps. A swoją stroną dziwne jest to, że Allegro samo nie wiem, że nie mają już tej opcji weryfikacji i cały czas przesyłają mi ścieżkę w panelu, gdzie teoretycznie ta weryfikacja powinna być możliwa.

oznacz moderatorów

LileTink
#7 Wielbiciel#

Na jaki adres email do PayU trzeba wysłać te zdjęcia dokumentów?

Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Ps. A swoją stroną dziwne jest to, że Allegro samo nie wiem, że nie mają już tej opcji weryfikacji i cały czas przesyłają mi ścieżkę w panelu, gdzie teoretycznie ta weryfikacja powinna być możliwa.

oznacz moderatorów

magic-trinkets
#9 Pomysłodawca#

Jak ja się kontaktowałam z payu (poprzez formularz ze strony payu), czy to nie jest oszustwo. Zadałam pytanie na jaki mail mam przesłać zdjęcie dowodu. Pracownik payu napisał mi, że mogę na ten z powiadomienia o weryfikację, jak do niego w odpowiedzi na maila.

Na pomoc allegro czekasz już 2 miesiące, a czas ci się kończy.

Napisz maila w odpowiedzi na tego co dostałeś od payu, czy możesz przesłać zjdęcia potrzebne do weryfikacji.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@magic-trinkets  nie jstem do końca pewna czy allegro nie macza paluszków w tej weryfikacji, wysyłamy niby do PayU a w odpowiedzi dostałam: My, allegro, informuję , że dane Twojej firmy zostały potwierdzone. No to kto w końcu weryfikuje? PayU czy allegro ? Skoro allegro potwierdza to wygląda na to, że i allegro weryfikuje, to po co cała ta ściema z weryfikacją PayU? W sumie ten sam właściciel i allegro i PayU. To nie ma co się dziwić.

oznacz moderatorów

magic-trinkets
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy ten link mogę podać.

Ale jest to strona z powiązaniami firm.

Między allegro a allegro pay jest powiązanie poprzez 2 osoby, członkowie zarządu czy coś takiego.
Tak że, te firmy mają tych samych właścicieli.

Wpisz w wyszukiwarkę "powiązanie firm" a na tej stronie wpisz allegro i zjedź na dół.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Oczywiście, nie tylko allegro, ale i gadu-gadu i PayU i **piiip** i cos tam jeszcze 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LileTink poprosiłam odpowiedni dział o kontakt z Tobą w wiadomości e-mail, poczekaj proszę na naszą wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów