anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

Client:122043296
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, zablokowano mi sprzedaż na allegro z powodu „ryzyka transakcyjnego”, pomimo tego że nic jeszcze nie zdążyłam sprzedać, ponieważ zablokowano mi ją od razu po wystawieniu pierwszej aukcji . Pisałam do allegro, wysłałam wszystkie potrzebne dokumenty- odpowiedź zwrotna negatywna. Pan konsultant nie wyjaśnił mi dlaczego, nie pozwolił mi jesz cze raz przejść weryfikacji, na każdy mój mail odpowiadał tak samo. Cały czas pisał że z powodu ryzyka transakcyjnego, a dokładniej poziomu realizacji zamówień, ale jakich zamówień skoro nic nawet nie sprzedałam? Umowy z hurtowniami posiadam, chciałam działać na zasadach dropshippingu, ale mi nie pozwolono z przyczyn, moim zdaniem losowych, ponieważ nic nie sprzedałam.  Co mogę zrobić żeby odblokować sprzedaż na allegro? I co jest dokładnie przyczyną zablokowania mi sprzedaży?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:122043296 jeśli nie masz nic za uszami z poprzednich powiązań, to źle się za to zabrałeś, było złożyć firmę, kupić troszku produktów po jednej sztuce, sprzedawać, wysyłać połapać opinie a po czasie dowalić towarem przez API z hurtowni jako drop 🙂

Ze sprzedażą drop są duże niewiadome, dodatkowy pośrednik, osoba prywatna, więc nie wyrażają zgody na taką sprzedaż 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:122043296
#7 Wielbiciel#

Za uszami nic nie mam, chciałam spróbować dropshippingu, tak jak to allegro reklamuje i wspiera. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:122043296 allegro wspiera sprzedawców, jak najbardziej ale nie problematycznych którzy nie mają towaru ? w dropie są same prowblemy, opóźnienia w wysyłkach, problemy ze zwrotami i reklamacjami, brakiem towaru, hurtownie nie zawsze nad tym panują a cierpi klient i źle świadczy o platformie 😞 oni stawiają na szybką wysyłkę najlepiej od razu, darmowe dostawy w dropie ciężko to zrobić przy dzisiejszych wymogach do smarta dla początkujących za mało paczek 😞 wydaję mi się że tą blokadą zrobili Ci przysługę zanim sam wpadłeś w kłopoty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów