anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zabrane punkty z powodu dyskusji której nie ma

MAMY ROZWIĄZANIE!
XWATT
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj tj. 19 września Allegro obciął 60pkt za średni czas odpowiedzi w dyskusjach. Dodam że dyskusja z kupującym była prowadzona ponad 2 tygodnie temu i została już zakończona. Czy to możliwe że teraz przypomniało się allegro o punktach? Z mojej strony nie ma pomyłki bo była tylko jedna dyskusja. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@XWATT Nie widzę w tej mierze odjętych punktów, o których piszesz. Prześlij zrzut ekranu z widokiem tych danych ze swojej zakładki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
XWATT
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu_16-9-2024_171212_salescenter.allegro.com.jpeg

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@XWATT Jak widać, na zrzucie Twój średni czas odpowiedzi wynosi obecnie 23 godziny i 39 minut - po tym czasie udzieliłeś odpowiedzi w dyskusji i nie masz obecnie żadnych pytań od kupujących.  Zgodnie z tym artykułem, przyznajemy 5 punktów za każdą pełną godzinę poniżej 24 godzin. Punkty straciłeś z dnia na dzień,  właśnie dlatego, że przestaliśmy brać pod uwagę ostatnie pytanie od kupującego - otrzymałeś je 16.08.24 i minęło od niego 30 dni. 

Od razu dodam, że nie otrzymałeś dodatkowych punktów za brak pytań od kupujących, ponieważ ilość przyznanych punktów zależy od liczby Twoich aktywnych ofert. 

w_kiwi_0-1726554335126.png

 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
XWATT
#7 Wielbiciel#

Za spóźnioną odpowiedź pobrane już zostały punkty w momencie trwania dyskusji - dwa tygodnie temu. A mnie chodzi o wczorajszą "punktację", która to właśnie dotyczy sprawy sprzed dwóch tygodni...

Poza tym co mają do tej sprawy nie otrzymanie punktów za małą ilość aktywnych ofert.... (?)

oznacz moderatorów