anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszenie/blokada konta firmowego Allegro

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Jestem bezsilna.Posiadam konto na Allegro od ponad 8 lat.to firmowe konto.Kilka lat temu .będąc u matki na urlopie.zalogowalam się kilka razy na swoim koncie na jej komputerze domowym.Ona też się na swoim koncie logowania.Sprzedawalysmy produkty tej samej firmy bo byłyśmy w systemie MLM wiec każdą z nas sprzedawała te produkty.Niestety allegro uznało wtedy że to ja korzystam z obu kont.i zablokowalo nas obie na amen.Nie wiem co mam zrobić.tyle lat mi elo s ja nie mogę korzystać że swojego konta.Dla firmy to jest pogrzebanie żywcem.Pisalsm już o odblokowanie i nic.Nke szukałam nikogo ani nie mam długi wobec allegro.konto czyste.i bezużyteczne.Teraz gdy chce handlować większą ilością różnych towarów...Nie mam szans.Co mam zrobić w tej sytuacji i.Kto mi może pomóc???

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Aditum ..wiesz,że teraz to zwątpilam,bo było w czasie po tym jak uzyczylam konto bankowe bratu bo miał komornika na swoim i miał długi.Ogolnie też mu poleciła produkty które wtedy sprzedawała by się wpisał w system MLM pode mnie żeby sobie dorobił.Mozliwe że zakładał konta na Allegro z mojego konta bankowego?

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Aditum ..czy dali tobie też hasła do tych powiązanych kont?

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

Nie, nie dali musiałem zgadywać odzyskiwać hasła itp. zajęło mi to parę dni 🙂 Jeśli miał dostęp do Twojego konta bankowego to jak najbardziej miał możliwość założenia konta na Ciebie. Ja także popełniłem trochę głupstw ale zostały mi one wybaczone przez pracowników Allegro. Nie zawsze są tacy źli 😉 Musisz uzyskać informacje, które konta powiązane są na Twoje dane i odkupić swoje winy 😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SklepikMarysi Otrzymałaś od nas odpowiedź na wszystkie cztery wiadomości, które wysłałaś do nas w tej sprawie, a w ostatniej wiadomości mailowej poprosiliśmy Cię kontakt z nami po zalogowaniu do swojego konta Allegro, poprzez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_   i odpowiedziałam przez ten formularz jako zalogowana.i echo.nic...Widzę że jesteś HolaOla młodą osobą dobrze poruszającą się w świecie Internetu i Allegro.Ja mam 40tke na karku i pochodzę z rodziny w której nic nie było.pierwszy kontakt z komputerem miałam jakieś 10 lat temu.Nie znam się tak dobrze na tym wszystkim.A możliwe że kilka lat wcześniej zbyt udałam ludziom.Samej udało mi się z biedy wydostać i chciałam pomoc bratu i rodzicom.Ale mnie chyba wykorzystali skoro sa inne konta niby moje.Ja tego wszystkiego nie rozumiem.Ja chce po prostu albo odzyskać swoje firmowe konto albo móc odciąć się od tych powiązań i móc założyć nowe konto firma.Teraz Firmy zaczynające na Allegro mają pomóc.maja rabaty.promocje od allegro jak czytam.Tez chciałabym móc skorzystać na takim starcie.Najgorsze że mam kontakt z dostawcą tego co chciałabym sprzedawać.moglabym zrobić interes a nie mogę.OT TAK po prostu bo Allegro ani nie usunęli mojego konta ani mi to kuriera po.to jest niesprawiedliwe.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@SklepikMarysi

Co zrobić? Możesz skłonić członków Twojej rodziny, żeby uregulowali swoje sprawy z Allegro. Bez tego Ty nic tu nie sprzedasz.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Client:79179573  niestety logowalam się na komputerze w domu rodziców gdy bylam ns urlopie.na tym samym mmatmojakę.brat.ich znajomi.Minelo kilka lat.Matka odeszła od ojca za jakimś człon.kiem  A brata szukali za długo i też gdzieś powędrował.nie wiem gdzie mieszkają ani nie mam z nimi kontaktu ani tel.to jak mam ich nakłonić?a podejrzewam że nic by nie zrobili.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Niestety te powiązane konta nie są moje.Logowalsm się będąc na wakacjach kilka lat temu u rodziców w domu na ich komputerze Brat tam mieszkał i przyprowadzał sobie dziewczynki i kolegów i wszyscy używali tego komputera.jego dziewczyny (co chwila inna,nawet nie wiem jak się nazywaly) zakładały też konta i handlowaly.Ja pracuje w systemie MLM pewnej firmy j z racji że matka i brat mieli problemy finansowe,poleciłam im by się w system wpisali i sobie zarabiali w tej firmie.on rejestrował osoby różne i sprzedawali te same produkty.To nie sa moje konta.I brat i matka się w miedzyczasie wyprowadzili od ojca z domu.a ja tam nie mieszkam od prawie 20 lat.Pech że byłam kilka lat temu w wakacje.logowalam się na komputerze z którego wszyscy korzystali.Zaluje że polecilam rodzinie produkty firmy które wtedy sprzedawałam na Allegro bo oni zaczęli też je sprzedawać.Co mam zrobić jak nie mam kontaktu z tamtym osobami.Co mam zrobić??   Co mam zrobić???

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Czy mam czekać na jakąś amnestia?jak to ktoś tu napisał?Czy mam po prostu rozwiązać umowę z Allegro żeby się odciąć od tych powiązanych kont?

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Czy jak rozwiąże umowę to załatwi sprawę?Czy mam gdzieś zapłacić żeby odzyskać swoje konto?

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

nie ma amnesti moze trzeba splacic zadluzenie na kontach

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

stare konto mozna zamknac na nowe trzeba miec zgode allegro

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

co napisalo allegro co trzeba wyjasnic

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Dostałam odpowiedź na maila ze na powiązane konta zostały nałożone sankcje.ze trzeba je wyjaśnić  i że trzeba to zrobić po zalogowaniu z każdego konta.Przeciez ja nie mam możliwości zalogować się na czyjeś konta.nie mam ich maili i telefonów też nie posiadam.Nie mam możliwości za tamte osoby załatwić spraw.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

mwmonety...jak możesz radzić bym była cierpliwa?jestem cierpliwa od wielu lat.konto mam już 8 lat a używałam go krótko bo zablokowali.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Prosze mi podać loginu i hasła do tych kont.bo ja ich nie założyłam.nie mam dostępu.

oznacz moderatorów