anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZAWIESZENIE KONTA

boodylootion
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór. Po długim oczekiwaniu na aktywację konta firmowego u Państwa na stronie  oraz po wyjaśnieniu sprawy zablokowania konta poprzez powiązanie z innym ( zgłoszenie na policję wykorzystania danych i wysłanie oświadczenia do Państwa wystawionego przez policję zostało odblokowane moje firmowe konto). Moja firma przeszła szczegółową weryfikację u Państwa moje dane (dowód osobisty wysłany do Państwa) również. Myśląc że wszystko już będzie w porządku (będę mogła wystawiać produkty do sprzedaży), znów jestem zawiedziona ponieważ z momentem kiedy moja firma zdążyła dodać 5 produktów to Państwo w trybie natychmiastowym je usunęli przesyłając powyższy e-mail o ograniczeniu możliwości sprzedaży. Pierwszy raz spotykam się jako przedsiębiorca z takimi problemami na stronie internetowej sprzedaży. Niestety stawiają mnie ciągle Państwo w bardzo nie komfortowej sytuacji, ponieważ gdy sprzedaż nie idzie moja firma stoi w miejscu.

Dodając że odblokowanie konta nastąpiło 1.02.2022 po południu i tego samego dnia po dodaniu 5 ogłoszeń ponownie zawieszone.

 

Nie wiem co dalej robić. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pewnie jakiś powód podali w meilu np.dodatkowa weryfikacja czy coś innego. Musisz nawiązać kontakt z allegro i dążyć do wyjaśnienia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów