anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto zwrot nadplaty

StronkPOLAND
#7 Wielbiciel#

Hej,

Mam nadpłatę na allegro w związku z zwrotem prowizji za transakcje. Natomiast mam nałożona blokadę na koncie miało to związek z nieuregulowanymi zobowiązaniami które zostały w całości spłacone. Czy niski wskaźnik polecenia może być powodem nie otrzymania zwrotu środków nadpłaty? Czy raczej dyskusje które są w statusie nierozwiązane. Wszystkie rozczenia względem allegro/kupujących zostały spełnione. 😞

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odblokujesz -nie wypłacisz, Tak nierozwiązane dyskusję zawsze bardzo źle wpływają na to. A próbowałeś jakoś to rozwiązać z kupującymi?

oznacz moderatorów

StronkPOLAND
#7 Wielbiciel#

Z dyskusjami sądzę że dam radę to są "stare" sprawy ale finalnie wszystko zostało rozwiązane. Ale wskaźnika poleceń na pewno nie jestem w stanie zwiększy. Od dłuższego czasu zresztą nie prowadzę już sprzedaży 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko z działem bezpieczeństwa to musisz wyjaśnić.

oznacz moderatorów

StronkPOLAND
#7 Wielbiciel#

Jak można z nimi szybko się połączyć bo wymiana wiadomościami email będzie trwać wiecznie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tu jest właśnie problem, tam tak działają.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@StronkPOLAND raczej na zwrot nadpłaty nic nie ma wpływu a tu masz instrukcje 

Jak odzyskać nadpłatę
  1. Przejdź do zakładki Rozliczenia z Allegro.
  2. Kliknij [odbierz nadpłatę].
  3. Wybierz jeden ze sposobów zwrotu i wypełnij formularz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Właśnie że ma bo dostałem email że póki nie zwiększę wskaźnika poleceń to nie otrzymam nadpłaty. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@X500_FASHION to zgłoś się do UOKiK o wsparcie, nie mają prawa blokować nadpłaty skoro masz wszystko uregulowane wobec allegro 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

X500_FASHION
#9 Pomysłodawca#

Skontaktuje się w poniedziałek z nimi. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma wpływ, były tu takie wątki, poczekajmy na moderację, niech się wypowie: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@StronkPOLAND Widzę, że prowadzisz już korespondencję mailową w kwestii blokady konta, która może uniemożliwiać wypłatę środków. Proszę, zaczekaj na odpowiedź drogą mailową. Tylko dział bezpieczeństwa może udzielić Ci szczegółowych informacji na temat blokady. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów