anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie mam pewien duży problem tydzień temu allegro zablokowało mi sprzedaż na koncie usunęli wszystkie oferty i chcieli abym wysłał zdjęcia dowodu, towaru oraz selfie dla weryfikacji co oczywiście jest dziwne ale wysłałem. Również miałem zakończyć wszystkie trwające zamówienia dopiero gdy wszystko doszło do klientów allegro odblokowało mi konto ale zawiesili sprzedaż po konsultacji z allegro z działem bezpieczeństwa dokładnie z Panem Pawłem oznajmił iż moje konto jest nieodwołalnie zawieszone, ale zostało to zrobione bezpodstawnie ponieważ tak jak trzeba wszystkie zamówienia wysyłane są swoje zdjęcia również dostarczyłem nikomu konta nie udostępniłem więc uważam że zawieszenie jest nieadekwatne. Czy znalazł się by tutaj ktoś kto miał podobną sytuację i pomógł by? Mógłby się wypowiedzieć ktoś inny niż Pan Paweł z działu bezpieczeństwa? Z góry dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A jaki powód zawieszenia tego konta miałeś? Wygląda na poważny skoro od razu dożywocie.

oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20211117-142603.png

Wrzucilem tutaj screenshot sam nie znam głównego powodu zawieszenia konta i mam złożone ręce nie wiem co robić w takim przypadku

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

GreenSklep8 tak , jest to standardowe dzialanie zespołu bezpieczeństwa transakcji . Pewnie wystawiłeś na sprzedaż droższy przedmiot .

Dla pewności zapytamy moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Moje przedmioty nie kosztowały detalicznie więcej niż 45 zl, Pan Paweł powiedział że weryfikacja przebiegła negatywnie ale niestety dalej nie wiem z jakiego powodu 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

GreenSklep8 nie odbierz źle mojego pytania ,, czy przypadkiem nie miałeś kiedykolwiek na allegro podobnych problemów ?? , mam na myśli problemy transakcyjne czy zawieszenie konta , ostrzeżenie ....??,,

Zaczekaj spokojnie na moderatorów wyjaśnią rzeczowo , Dziewczyny 🍑i Maciek ostro pracują .

oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Jest to moje pierwsze konto w serwisie nigdy wcześniej nie korzystałem z allegro czy innych platform sprzedaży dopiero co zaczynam jestem w tym świeży jedyne naruszenie regulaminu dostałem gdy usunęli mi oferty dostałem w jakości sprzedaży -150 punktów ale również nie wiem za co

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinni Ci powiedzieć o co chodzi, takie zawieszenie pasuje do powiązania z innym kontem ale.... kto wie, tylko Allegro.😁

oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Nigdy wcześniej konta nie miałem więc dla mnie jest to szok i bardzo dziwna wiadomość 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GreenSklep8 przykro mi, ale nie mam dobrych wieści. Kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko bezpośrednio z działem bezpieczeństwa. Nie mogę w tej sprawie zrobić nic więcej, niż przekazać jeszcze raz link do formularza, w którym możesz odwołać się od decyzji o zablokowaniu konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ech. Z doświadczenia - jeśli zablokowali i uparli się, że mają powód, to zapomnij, że kiedykolwiek Ci odblokują. Nie chcą z Tobą współpracować - z powodów, które są znane jedynie im - i nic z tym nie zrobisz. Możesz pisać do działu bezpieczeństwa, ale jeśli nawet trafisz na innego pracownika, to szczerze wątpię, czy będzie chciał wystąpić przeciwko zdaniu kolegi. Jedyną legalną możliwością, jaką widzę, jest udanie się do sądu i walczenie tam o swoje racje. Tu nic nie wywalczysz. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

No będę próbować zobaczymy puściłem prośbę o odwołanie decyzji zobaczymy, bez podstawnie nie moga mnie zablokować muszą przedstawić jakieś swoje sugestie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@GreenSklep8 ,,pachnie,, mi tu powiązaniem kont ...ale to temat rzeka .

oznacz moderatorów

GreenSklep8
#7 Wielbiciel#

Tylko że nie miałem wcześniej konta w serwisie Allegro z mojego telefonu też nikt się nigdy nie logował na inne konto, ja również się też nie logowalem u nikogo więc nie rozumiem chciałbym jasnej odpowiedzi od działu bezpieczeństwa ale niestety nie uzyskałem tej odpowiedzi, niestety 

oznacz moderatorów