anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana danych firmy

MAMY ROZWIĄZANIE!
bookbus
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, kilak miesięcy temu założyłem konto firmowe na allegro., tak żeby zobaczyć jak to działa, nie wystawiłęm żadnej aukcji, żaden ruch na koncie się nie pojawił. Zwykła ciekawość. Teraz chciałbym zmienić dane firmy, na działalnosc,  która nie należy do mnie. Do kolegi. I tutaj pytanie. Ja nie sprzedaje mu tej działaności, czy firmy czy czegokolwiek. Zwyczajnie chce oddać mu konto z którego i tak nie korzystam. a jemu pasuje nazwa do działalnosci. Podczas weryfikacji musze podać jakiś powod. ale tam nic nieodpowiada mojej sytacji. Jak to rozwiązać? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@bookbus Dane na koncie firmowym możesz zmienić tylko w ściśle określonych przypadkach opisanych tutaj. Jeśli przekazanie konta Twojemu koledze nie spełnia żadnego z tych wymagań, niestety zmiana danych nie będzie możliwa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
bookbus
#1 Nowicjusz#

czy jesli skasuje konto? (jest w ogole taka mozliwosc?) to czy ponownie zakladajac konto moge uzyc poprzedniego maila do rejestracji?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bookbus tak, będziesz mógł użyć tego samego adresu e-mail, ale nie nadasz dokładnie takiego loginu, jak masz teraz.

Tutaj znajdziesz informacje, w jaki sposób możesz zamknąć konto. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów