anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikające oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Kilka dni temu otrzymałam powiadomienia, iż w moich aukcjach padły dwie oferty. Wczoraj dostałam powiadomienie,ze w jednej z nich padła kolejna oferta. Zdziwiło mnie,że cena nie zmieniła się. Zaglądam na aukcje a tam nie widać ofert, które padły te kilka dni temu. Jest tylko ta jedna z wczoraj. Gdzie podziały się te poprzednie?

Pisałam przez formularz ale cisza a za godzinę aukcje się kończą.

Kto ukrył tamte oferty?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Vryko
#18 Luminarz#

Żabula, Słonko Ty nie moje - a Ty wystawiasz na Allegro, czy na Lokalnie..?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko Moje Ty pieścim..ę lizał 🙂 Lokalnie to ja se mogę [automoderacja]  Wystawione normalne allegro

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Aaa...To taką razą to ja nie wiem. Może @nat_not , @_HolaOla_ albo @cloudcloud  wiedzą. 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko  A one nie na kwarantannie? 😛

Bo te z formularza widać są skoro milczą od wczoraj

Psss..... A ścierściuchy jak tam?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Jeśli podałaś przez formularz numery ofert, o które chodzi, proszę, żebyś poczekała na wyjaśnienia, które otrzymasz mailowo. Dobrze by było, żebyś przesłała jeszcze zrzuty ekranu z treścią otrzymanych powiadomień. Na pewno przyspieszy to weryfikację. 

 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@nat_not  Natnotuniu czekam bo jakie mam wyjście. Od 24 kwietnia czekam już trzeci dzień na odpowiedź. Aukcje się pokończyły25 kwietnia, te i jeszcze inne. Powiadomienia o zakończeniu/sprzedaży doszły.Jednak długo ich nie było w zamówieniach. Wczoraj się pojawiły. Niestety  w zakładce z prowizją widać tylko jedną z tych 6 aukcji, która została opłacona. 5 zakończonych sprzedażą aukcji nie ma naliczonej prowizji więc w końcu nie wiem sprzedane? nie sprzedane?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba W tych ofertach 9170621879, 9170621877, których numery podałaś w zgłoszeniu, do licytacji przystąpiła osoba, której zablokowaliśmy konto, dlatego ostatecznie jej oferty zniknęły i nie doszło do sprzedaży.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Szkoda tylko,że nie dostałam żadnego powiadomienia o zniknięciu ofert.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów