anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot prowizji allegro

bebyblu
#2 Obserwator#

Prosze o pomoc w nietypowej sparwie. Mianowicie wystawilam znajomemu zegarek do sprzedania. Pomijam fakt ze dziwnym trafem jakos przez allegro lokalnie choc sama nie wiem w jaki sposob i nawet chcialam normalni ejak zawsze samo sie jakos tak wystawilo. Moj znajomy w miedzy czasie sprzedal zegarek znajomemu ja dowiedzialam sie po kilku dniach i rowniez moja wina zapomnialam zdjac sprzedaz. Jak nigdy ktos kliknal i puscil platnosc(wartos oklo 3700). Grzecznie napisalam ze zegarek zostal sprzedany i przepraszam i poprosilam zeby kupiujacy przeslal numer rachunku i dane do zwrotu wplaty nie chcialam nikogo oszukiwac. Jakiez bylo moje zdziwienie jak zobaczylam ze allegro naliczylo mi oplate niemala zreszta prawie 300 pln. Moje pytanie jak wogole zglosic ten fakt bo szczerze mowieac nawet nie wiem gdzie napisam jakakolwiek reklamacje??? Bede wdzieczna za kazda pomoc.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@bebyblu Tutaj pisz https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d
Opisz dokładnie sytuację, najprawdopodobniej będzie Ci też potrzebne bankowe potwierdzenie zwrotu pieniędzy kupującemu.

"Prowizja" na AL wynosi 7,9% (poza elektroniką, gdzie jest 4,9%), więc wysokość opłaty nie dziwi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów