anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru zakup na FV

Twojczysty_dom
#11 Animator#

Kupujący zgłosił zwrot towaru "Środek do czyszczenia kabin prysznicowych" (zakup przez pomyłkę)  Wystawiona FV na sklep wielobranżowy. Czy w takiej sytuacji mogę odmówić zwrotu pieniędzy?

Nr zamówienia: 28f78d40-f4ba-11ed-abbc-01acb3d84e7f  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

Jak ma podanego maila to wyslij mu zapytanie czy albo smsem czy przez fb czy posiada do zakupu taki środek do czyszczenia kabin 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom sprawdź po NIP-e w niecie jaki ma profil działalności , jeśli ,, handel - środki czystościowe ,, to masz podstawę żeby odmówić , ale zastanów się czy warto .....

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeżeli jest to osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą to powinneś oddać pieniądze i przyjąc zwrot.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

O ile dzialalnosc prowadzona nie jest zwiazana z zakupionym towarem 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Tego nie wiedziałam, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Client:59247542 nie wprowadzaj tutaj w błąd jesli był zakup na firme , a firma zajmuje się gdzie ten zakup jest związany profesjonalnie z prowadzoną działalnoscią -może odmówić -sprawdzić trzeba pkd firmy

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

A ty się nie wymądrzaj hardybejs. Czytaj wszystkie posty zanim coś napiszesz.

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

Nie pisz głupot napiszę jeszcze raz

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Napisz trzeci raz, proszę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Twojczysty_dom Jeżeli zakup nie jest związany z działalnością firmy to ma prawo zwrotu, jeżeli odmówisz przyjęcia możesz liczyć się z odpowiednim komentarzem, nawet Ci tu wypowiadający się sprzedajacy pisali na forum że przyjmują takie zwroty. Moderacja nie podejmie za ciebie decyzji czy masz przyjąć zwrot czy nie, ty musisz zdecydować.

oznacz moderatorów

Twojczysty_dom
#11 Animator#

@CHECINIAKI @mdrogeria @Hardylegs @hardybejs @az1rael Dziękuję. Sprawdziłam w CEIDG po nr NIP. Główne PKD do sprzedaż spożywcza i alkohole. Dziękuje za odpowiedzi.

oznacz moderatorów