anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro shaker

MAMY ROZWIĄZANIE!
jerzy609
#7 Wielbiciel#

allegro shaker  -  juz po minucie produkt jest niedostępny, w mojej ocenie to ŚCIEMA i boty pewnie kupują i klikają ... ???  

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46
Dj_ErYk_85
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się oszustwo nie ma możliwości żeby w 3 sekundy coś się sprzedało, mam ustawione czasomierze i odliczam sekundy odrazu kupuje postawiona karta i już na tym etapie wyskakuje komunikat nie możesz kupić bo wyprzedane nie ma możliwości  szybszego kupna.  To jest totalna ściema allegro 

oznacz moderatorów
rafal_dallas
#1 Nowicjusz#

Dokładnie. Podobne oszustwo jak rok temu akcja klikania węgla w PGG.

oznacz moderatorów
jamrozek
#1 Nowicjusz#

Podbijam. Trzy sekundy i po ofercie. To są jakieś jaja.

oznacz moderatorów
Client:33400396
#8 Zapaleniec#

Te allegro shake to chyba jakieś wielkie oszustwo żeby dosłownie minutę od danej godziny był już nie dostępny.  A nawet miałem sytuację że złapałem produkt dodałem do koszyka , płatność blok i nagle błąd produkt wyprzedany, jak to możliwe skoro go zaklepalem..

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:33400396 Bardzo mi przykro, że nie udało Ci się złożyć zamówienia na interesującą Cię ofertę. Na Allegro mamy bardzo wielu kupujących, a oferty z shakera mają limitowaną ilość produktów.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:33400396
#8 Zapaleniec#

Niestety ta loteria dalej oszukuje , poraz kolejny produkt dochodzi do momentu płatności blik i nagle okno sprzedane , nie wierzę że osoby prywatne w milisekundzie zabierają produkt, więc jestem pewny że jest to oszustwo , wygenerowane przez boty 

oznacz moderatorów
peter3573
#4 Eksplorator#

Ale to nie jest usprawiedliwienie skoro dany produkt ląduje u kogoś w koszyku to inny nie może już tego kupić. Jak pójdę do sklepu i wezmę ostatnią paczkę cukru z półki do koszyka to inny klient już go nie kupi a w Shakerze to możliwe że kupuje ktoś towar który mam w koszyku?

oznacz moderatorów
Neo_9999
#8 Zapaleniec#

Po 20 sekundach produkt nie dostępny 🙆‍:płeć_męska:🤦 ściema  jakich mało 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

za słabo potrząsałeś smartfonem .

oznacz moderatorów
Neo_9999
#8 Zapaleniec#

Ciekawe bo już go kupowałem i pozostało wkleić blik ..... 🤦 i nie potrzasalem bo nacisnąłem przycisk 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Neo_9999 dziękuję za zgłoszenie. Wyjaśniamy już z zespołem tę sytuację i jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Neo_9999  i błąd , trzeba potrząsać aż do finału 🙂

oznacz moderatorów
Neo_9999
#8 Zapaleniec#

To po co jest przycisk ? Potrzasasz i odkrywa się rzecz i trzeba nacisnąć kupuj itp....ja już kupowałem ,byłem w trakcie ,tylko potwierdzić blokiem i zniknęło że brak już 🤦 nie wmawiają mi że to nie oszustwo , to jak nam kupić coś szybciej niż 20 sekund? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Neo_9999 na tym to polega ,, ŁAP OKAZJE !!! ,,

oznacz moderatorów
Neo_9999
#8 Zapaleniec#

Na tym polega "łap ścieme" za 1 zł 🤷‍:płeć_męska: normalnie żeby w 20 sekund nie można było kupić to jest ściema ,dla takich naiwnych ,haha 🤦🤦

oznacz moderatorów
marpol0702
#7 Wielbiciel#

Produkt niedostępny już po 5 sekundach 😂😂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Komuś udało się tak kupić?

oznacz moderatorów
Lila1984
#7 Wielbiciel#

Ja rowniez kilkakrotnie probowalam i nic - pewnie wystawili 1 przedmiot i kto pierwszy ten lepszy, a chetnych mnostwo. Szkoda czasu na taki chwyt marketingowy

oznacz moderatorów
mwojtek_2006
#8 Zapaleniec#

Jakiej minucie sekundzie!!!

oznacz moderatorów
jerzy609
#7 Wielbiciel#

HIT - niby 100 sztuk,   w 5 sekund i nie ma nic .....  coś mi tu śmierdzi...

oznacz moderatorów