anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart i tylko jeden punkt odbioru (nie ma paczkomatowych, ani innych)

MAMY ROZWIĄZANIE!
barmay
#7 Wielbiciel#

Bardzo często korzystałam z opcji Allegro Smart (pow. 40 zł darmowa przesyłka). Aktualnie jest to powyżej 45 do punktów odbioru 
Chciałam ponownie kupić produkt który już kiedyś kupowałam do paczkomatu, aktualnie darmowo można tylko do punktu odbioru w Oławie (sklep) a przy wysyłce i tak ponosi się koszty przesyłki mimo allegro smart. A co ciekawe te same produkty były pojedynczo dostępne na różnych aukcjach, więc domyślnie naliczała się dostawa dla obu i trzeba było pokombinować by nie zapłacić dwa razy za dostawę - dla każdej aukcji. Czy trafiacie na takie przypadki? Wówczas allegro smart dla kupującego nie bardzo daje korzyść skoro jedyny punkt odbioru darmowego mam 258 km od domu 🙂 
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#

Metody dostawy udostępnia sprzedajacy, ale ich gamę wybiera Allegro i zmusza sprzedających do tego wyboru> danych a nie innych przewoźników. Tu jak zawsze chodzi o kasę>kto kogo wydyma.☹️

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@barmay to jakie metody odbioru udostępnia sprzedający w swoich ofertach i czy są one realizowane w ramach Allegro Smart to wyłącznie jego decyzja. Jeśli nie masz w najbliżej okolicy punktu odbioru, z którego możesz odebrać przesyłkę Smart, to warto rozważyć skorzystanie z urządzeń typu Allegro One Box lub paczkomat Inpost. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

_HolaOla_  może mi napiszesz dlaczego pozwalacie na obrażanie użytkowników lub jego bliskich. Jest zero reakcji z waszej strony pozwalacie na to, czy tak wygląda waszą praca że pozwalacie na to , nie będzie i tak żadnej reakcji z waszej strony.

 

Odpiszesz mi , czy to będzie to niewygodne pytanie i udasz jagby się nic nie stalo że nie było tego pytania

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Agent555 agentu, jest niedziela, daj dziewczętom poświętować ...... idę zjeść kolacyjkę, chcę być GRUBA

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 jeśli według Ciebie jakaś wypowiedź innego użytkownika narusza regulamin Allegro Gadane zgłoś ją proszę do nas przez opcję "zgłoś nieodpowiednią zawartość". Sprawdzimy to i jeśli rzeczywiście tak będzie, podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  żadnych działań nie podejmiecie dzisiaj zgłosiłem 3 lub 5 wpisów tylko jeden został usunięty. Nie pisz bzdur że reagujecie na takie sytuacje. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 dziś zgłosiłeś dwie wypowiedzi i obie są już usunięte. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@HolaOla  wypowiedzi są usunięte co to zmieni , widziałaś co się dzieje powinnaś się wtedy wypowiedzieć lepiej było nic nie pisać i przyglądać się temu , 

Ostatnio też miała miejsce podobna sytuacja jeden z moderatorów napisał odpowiedni wpis i zablokował cały post , a ty nie zrobiłaś nic tak było lepiej . Gdybym o to nie poprosił o usunięcie tych wpisów one były by widoczne dalej , nie zostały by przez was przez ciebie usunięte.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 przykro mi, ale nie wiem o jakie wypowiedzi chodzi, a z uwagi na to, że operujesz bardzo ogólnymi stwierdzeniami, nie jestem w stanie sprawdzić, którego wątku dotyczą. 

Jeśli według Ciebie jakakolwiek wypowiedź narusza zasady, zawsze możesz ją zgłosić przez opcję, którą wskazałam wczoraj. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  wczoraj w tym wątku wszystko napisałem , przeczytaj 

oznacz moderatorów
barmay
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, mam wiele różnych punktów (pełna gama) odbioru w Warszawie, ale nie mam możliwości takiego wyboru.
Jedynym punktem odbioru smart powyżej 45 zł (produkt zamówiony kosztuje 49,9 zł) u tego sprzedawcy wybierając opcję odbiór w punkcie jest 
Odbiór osobisty 3 maja 22 B, Oława
Pierwszy raz się zetknęłam przy allegro smart, z tym że powyżej kwoty (obecnie 45 zł) nie ma opcji odbioru w punkcie odległym nie o 291,8 km od adresu. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@barmay czy mógłbyś podać mi link lub numer tej oferty? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
barmay
#7 Wielbiciel#

Oczywiście 
https://allegro.pl/oferta/lux-pojemnik-organizer-pokrowiec-na-buty-periea-12200183594   dziś już można kupić więcej niż wczoraj, jest 9 sztuk*
https://allegro.pl/produkt/pokrowiec-czarny-48336652-9b4a-4102-964b-e98d533e54e8 - dziś już niedostępny
na tych dwóch aukcjach wczoraj kupiłam przedmiot - mogłam tylko jeden wybrać na każdej aukcji, i starałam się by ponieść jeden koszt dostawy do paczkomatu 

Pozdrawiam 


 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@barmay ten sprzedający nie udostępnia w ogóle wysyłki do paczkomatów, więc jedyna możliwość skorzystania tutaj z dostawy w ramach Smart to zamówienie min. za 65 zł i dostawa na adres kurierem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
barmay
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, tak też zrobiłam ostatecznie kupując na dwóch aukcjach ten sam przedmiot. Zaskoczyło mnie jednak i teraz mam potwierdzenie, że trzeba być teraz czujnym bo Ci co kiedyś słali do punktów odbioru mogą już tego nie robić (wnikliwiej śledzić po wybraniu produktu co u nich oznacza allegro smart) 

oznacz moderatorów