anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart

XxolusiaX
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Na początku września opłaciłam Smart na rok. Po opłaceniu uruchomił się Smart na start, dokonałam 5 zamówień i Smart jest już nieaktywny. Mam potwierdzenie opłacenia przelewu, który kosztował 59,90 zł. Pieniądze nie zostały zwrócone, a niestety muszę płacić teraz za przesyłki. Pisałam maile do Allegro, ale nie uzyskuje odpowiedzi. Czy ktoś tak miał?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@XxolusiaX może masz kilka kont

oznacz moderatorów

XxolusiaX
#2 Obserwator#

Nie, mam jedno konto, które utworzylam i zaraz aktywowałam smarta

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@XxolusiaX zawsze na początku jest smart na start a dopiero po wykorzystaniu puli należy wykupić subskrypcję.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może moderatorki wyjaśnia tajemnicę

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@XxolusiaX Co widzisz TUTAJ?

Było już wiele takich wątków - w praktycznie każdym koniec końców okazywało się, że jednak było drugie konto. Rekordzista z tego co pamiętam miał ich osiem.

Sprawdź na mailu wiadomość o wykupieniu SMART i sprawdź czy ten mail jest przypisany do konta z którego piszesz.

oznacz moderatorów

XxolusiaX
#2 Obserwator#

Po wejściu w link w mam informację że Smart wygasł i pojawiaja się opcje płatności. Nie mam innego konta, to jedyne, nie zakładałam bo myślałam, że konto też jest płatne. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@XxolusiaX Moderacja niedługo rzuci okiem.

oznacz moderatorów

XxolusiaX
#2 Obserwator#

Dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @XxolusiaX! Widzę na Twoim koncie tylko utworzoną płatność z 5.11.2023 oraz nieudaną płatność z 31.08.2023 dlatego Smart! nie jest już dostępny. 
Piszesz, że masz potwierdzenie przelewu, prześlij je proszę za pomocą tego formularza, Doradcy skonsultują to z operatorem płatności, być może operator (ponieważ była to płatność przelewem tradycyjnym) nie wie na jakie dane wykonać zwrot.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów