anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
39 ODPOWIEDZI 39
LEW433
#21 Demiurg#

@goth_n_loll  Co wyjaśniać, musisz kupić tyle żeby w sumie było 40 zl i masz Smarta

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

@LEW433: Przecież widać wyraźnie na screenie, że wartość zamówienia przekracza 40 zł a pomimo to nie ma darmowej dostawy.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@goth_n_loll   Obrazków nie widzę ale wartość tych 3 przedmiotów nie jest 40zł.(35,77)

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 Szanowny Pan najwyraźniej ma problemy z matematyką. Policz jeszcze raz i przestań zaśmiecać temat niepotrzebnymi odpowiedziami.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

11,59+14,19+9,99=????

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie wstawiaj tu zdjęć, bo są ukryte. Napisz, co jest na zdjęciu.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Wartość przedmiotów to  45,76zł, gdyż do koszyka dodawałam dwie sztuki talii kart. 2x9,99zł (19,98 zł) + 14,19 zł + 11,59 zł.Przepraszam, to moja pierwszy temat na tym forum, nie wiedziałam, że screeny nie są widoczne zanim zaakceptuje je moderator.
Okazało się iż problem polega na tym, że sprzedawca umożliwia tylko 2 przedmioty w paczce, przez co naciąga klienta na dodatkowe koszty. W takim razie nie skorzystam z oferty tego sprzedawcy.

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

to za ile jest ten zakup

oznacz moderatorów
ACCURON
#13 Ambasador#

zakup jest za 35,77

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@goth_n_loll Nie będziemy widzieć obrazków, dopóki moderator nie zatwierdzi. Jaki sposób dostawy wybierasz? W tych ofertach tylko RUCH jest w ramach smart.

Dodatkowo widzę, że ogarniczył sobie ilość sztuk w paczce do 2, nie wiem czy to ma jakiś wpływ przy wielu transakcjach, może.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Wybierałam właśnie dostawę do kiosku RUCH, która jest dostępna przy wszystkich wybieranych przeze mnie produktach. Tak, rzeczywiście, najwyraźniej problem polega na owych 2 produktach w paczce. Sprzedawca najwyraźniej naciąga klientów na dodatkowe opłaty.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@goth_n_loll Nie, brakuje 4.23 zł do Smart. Wystarczy do tych trzech przedmiotów dołożyć coś za 5 zł i jest Smart, sprawdzone przez koszyk.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Proszę pana, próbowałam różnych opcji. Nawet dodawałam do koszyka kilka produktów, których łączna wartość przekraczała sto złotych. Sprzedawca wysyła tylko 2 produkty w paczce nawet w przypadku produktów małych gabarytów.  Jeśli Pan mi nie wierzy proszę spróbować, na przykład 3 sztuki tego przedmiotu:
https://allegro.pl/oferta/stabilizator-na-nadgarstek-opaska-sciagacz-na-reke-9490132257
3x14,98 = 44,94 zł
Cena dostawy do kiosku ruch bez smart: 6,69 zł. U tego sprzedawcy liczy za dostawę 12,99 zł, czyli dwie paczki. Dwie paczki pomimo produktów małych gabarytów. Absurd. Gdy u tego sprzedawcy dodaje się do koszyka przykładowo 8 produktów - liczy czterokrotnie za dostawę. Czy takie praktyki są zgodne z regulaminem Allegro?

W rezultacie nie dokonałam zakupu, ponieważ nie dam się naciągnąć na dodatkowe koszty wysyłki.

 
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@goth_n_loll To raczej jest tylko i wyłącznie wina tego, że nie dopilnowali, aby ich oferty miały odpowieni cennik dostaw. Zawsze można napisać do sprzedawcy, moim zdaniem po prostu mają przypisany zły cennik przy drobnicy.

Przy takich suszarkach na grzejnik to rozumiem, bo paczka w ruchu ma max 20cm najkrótszy bok, to mogą nie zmieścić się w gabarycie, zależnie od pakowania/zabezpieczenia paczki, ale przy drobnicy zakładam, że to raczej pomyłka.

Sam kiedyś popełniałem takie błędy za czasów "poleconych allegro", gdzie w paczce była max tylko jedna sztuka dozwolona, aby nie przekroczyć gabarytu, a taki cennik był również omyłkowo dodany powiedzmy przy głowicach do golarki, których mieściło się chyba ze 100 sztuk.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Te trzy produkty za 44.94 z linku powyżej też mam SMART.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

I teraz pytanie zasadnicze, czy @goth_n_loll  zakupiła Smart ? 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście tak, Smart mam aktywny do 29 czerwca 2021. Proszę mnie jeszcze zapytać, czy próbowałam resetowac komputer aby rozwiązać problem 🙂

oznacz moderatorów