anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
39 ODPOWIEDZI 39
pulkownik66
#19 Nestor#

@Kaliope_Brzeg No i zrobiło się ciekawie, a jednak nie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Działa u mnie jako smart przy 3x stabilizator 🙂

Patryk0701_0-1598694237850.png

 

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

W takim razie u mnie jest jakiś błąd. Gdy dodaję do koszyka 3x stabilizator liczy nawet potrójnie za dostawę (19,98 zł) (screen poniżej)


oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@goth_n_loll Zaznacz odbiór RUCH, bo domyślnie zaznacza kuriera.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

update: Okazało się iż problem wynikał ze strony Allegro. Błędnie przeliczało koszty dostawy przy kilku próbach. Spróbowałam ponownie. Kilkukrotnie przełączając opcje dostawy pomiedzy kurierem i RUCH, cały czas pokazywało zwielokrotnioną sumę kosztów dostawy. Po kilkukrotnej takiej zmianie opcji dostawy ("w tę i we w tę" w końcu prawidłowo przeliczyło koszty i uwzględniło dostawę 0 zł smart.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@goth_n_loll  Nikt tu nie jest jasnowidzem ani cudotwórcą. Uderzaj do pomocy technicznej. A może @cloudcloud albo @_HolaOla_ zerkną gdzie tkwi przyczyna? 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mało prawdopodobne, aby przy zaznaczeniu RUCH pokazywało koszt dostawy bez SMART i aby właściwe ceny pokazywane były dopiero za którymś razem. Pierwszy raz słyszę o czymś takim.

Poza tym okazało się, że powodem nie były tylko 2 sztuki w paczce.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Proszę Pana, nie jest tu istotne co Pan uważa za prawdopodobne, nie opisywałam Panu moich doświadczeń z podróżami w czasie i przestrzeni. Błąd przeliczania kosztów dostawy uchwyciłam na screenie. Mnie również takowy błąd nigdy do tej pory się nie zdażył.
http://prntscr.com/u7y7z5

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@goth_n_loll  Oprócz 3 stabilizatorów włożyłaś do koszyka coś jeszcze czego nie widać i pewnie tu był pies pogrzebany.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

@Kaliope_Brzeg Proszę przeczytać mój wcześniejszy post oznaczony jako rozwiązanie problemu. Dodawanie stabilizatora do koszyka było tylko testowe. Błąd polegał na nieprawidłowym przeliczaniu kosztów dostawy przez skrypt allegro. Był to nalwyrażniej tzw. glitch, który ustąpił po wielokrotnych próbach. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim na allegro.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@goth_n_loll  Czytam wszystko dokładnie. Spoko. Oglądam również dokładnie obrazki i widzę przycięty zrzut ekranu na którym widać tylko część koszyka.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Proszę Pani, na tym zrzucie po prawej stronie widać wartość przedmiotów 59.84 zł, więc coś tam musiało być jeszcze oprócz tych 3 przedmiotów po 14.98 zł.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@goth_n_loll cieszę się, że finalnie udało się rozwiązać tę niedogodność, dobrego dnia!

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
AMI-Systems
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem.

Zamawiam tablicę:
https://allegro.pl/oferta/tablica-magnetyczna-suchoscieralna-120x90-gratisy-8480600873
Widzę informację: "Brakuje 1,10 zł do dostawy"

Jedyna opcja dostawy : DPD - 12,99 zł.

Dodaję przedmiot za 2zł od tego samego sprzedawcy:
https://allegro.pl/oferta/cienkopis-donau-d-fine-0-4-mm-wodny-niebieski-8987851056

Wartość przedmiotów: 101,10 zł, 

Jedyna opcja dostawy : DPD - 18,99 zł.

Czy może mieć to zwiazek z ustawieniami po stronie sprzedawcy,
że dostawa jest darmowa tylko jeśli cena jednej paczki przekracza 100zł?

- być może jest to problem przeglądarki (chrome)?
* sprawdziłem na firefox - niestety to samo.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@AMI-Systems U Ciebie problem jest inny. Te dwie oferty nie mają wspólnej, jednakowej metody dostawy oznaczonej ikoną Smart.

Smart jednak ma sporo ograniczeń.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Najlepiej przed zakupem przejrzeć warunki dostawy u sprzedawcy a wtedy nie będzie takich problemów.

oznacz moderatorów
goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

@mwmonety Okazało się, żę problemem nie były warunki dostawy, tylko błąd skryptu allegro nieprawidłowo przeliczający koszty dostawy, po wiekokrotnych próbach w końcu przeliczyło poprawnie z takimi samymi produktami w koszyku, jak na początku.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@goth_n_loll No i dobrze że się wyjaśniło przynajmniej mamy jasność że rzeczy niemożliwe są możliwe i takie błędy mogą wystąpić.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ciekawe, jeżeli faktycznie jest to kwestia przekliknięcia kilka razy między sposobami dostawy, to warto zapamiętać 😄 działania oprogramowania raczej nie da się przewidzieć

oznacz moderatorów
Leszeki1
#9 Pomysłodawca#

Cos tu "ktoś"kręci

oznacz moderatorów