anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39982706
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Dzień dobry, 

w piątek powinienem otrzymać przesyłkę do One Boxa. Nagle dostaje serie powiadomień że przesyłki nie udaje się dostarczyć i że zostały odesłane do nadawcy. Tego samego dnia zakładam dyskusje że sprzedającym i dostaje informacje że wysyłają nowe przesyłkę bez wyjasnienia dlaczego i że będzie w poniedziałek. W moich zakupach widać 3 przesyłki, zupełnie nie wiem dlaczego z czego właśnie jest nowa i niby do mnie jedzie. 

 

Dziś w dyskusji dostaje wiadomość że przesyłka została odebrana. W aplikacji w siedzeniu przesyłki widać status że przesyłka została odebrana. 

 

Ja natomiast nie dostałem żadnego powiadomienia z One Boxa że jakaś przesyłka w ogóle czeka na odbiór. Ani w aplikacji Allegro, ani mailowo ani SMS. Nie mam żadnych powiadomień o tej przesyłce. Nie mam nic.

 

Zupełnie nie rozumiem co tu się dzieje, ale cała sytuacja jest dla mnie mocno podejrzana. 

Najnowsza przesyłka ma numer A000MTT8J0

 

Czy możecie pomóc? 

cfc8fc90-5212-47f8-9e02-b29206745e52.jpg

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1715625035258.png

zadzwoń lepiej: 616 306 997

oznacz moderatorów
Client:39982706
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, na infolinii pomogli rozwiązać problem. Sprzedający totalnie nie ogarnął rzeczywistości. Przesyłka przekraczała gabaryty One Boxa i została utworzona nowa przesyłka zwrotna, którą sprzedający podał mi jako nową przesyłkę dla mnie. I dziś ta przesyłka zwrotna wróciła do sprzedającego, a ten omyłkowo informował mnie że odebrałem przesyłkę (a to on ja odebrał u siebie).

Poprosiłem o zwrot pieniędzy. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:39982706 Cześć, najlepiej zadzwoń pod numer 616 306 997, podaj numer zamówienia i numer przesyłek. 🙂 

oznacz moderatorów