anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu Allegro Smart nie jest od daty której zapłaciłam tylko od tej co dawniej używałam.

MAMY ROZWIĄZANIE!
aga86257
#7 Wielbiciel#

Korzystałam z Allego Smart tylko mi wygasł kilka tygodni temu. Zrobiłam zakup Smart i zamiast subskrypcja zaczynać  się od dnia dzisiejszego to jest od kilka tygodni wstecz. Czemu tak jest, jak mam zapłacone od dzisiaj to powinno być rok od np. 17.07.2024 do 17.07.2025, a nie że jest kilka tygodni wstecz zakończenie.

Dziękuję

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aga86257 Przedłużyłaś subskrypcję usługi w czasie trwania okresu wypowiedzenia (2 tygodnie), dlatego data się nie zmieniła. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
aga86257
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedz. Tak że trzeba poczekać dwa tygodnie okresu wypowiedzenia żeby data się zmieniła.

Dziękuję.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aga86257 W przyszłości musisz wykupić usługę dopiero po zakończeniu okresu wypowiedzenia. Wtedy będzie się pojawiać nowa data rozpoczęcia i zakończenia subskrypcji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
remek_luba
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, czy da się to jakoś odkręcić. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@remek_luba wypowiedzieć płacąc za ten czas co już wyszedł (potrącą częśc wpłaty) odczekać aż wygaśnie z okresem wypowiedzenia i kupić potem 2x

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@remek_luba Jaki, Smart cofa się tylko do 14dni.

oznacz moderatorów
remek_luba
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@remek_luba Otrzymałeś już wyjaśnienie od doradcy, że nie ma możliwości, by cofnąć zakup, a jedynie możemy anulować subskrypcję. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów