anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro protect chroni też na allegro lokalnie?

Client:77839063
#3 Debiutant#

Jeśli kupiłbym coś, niezgodnego z opisem (lub nie jest to wspomniane w opisie ale w wiadomości do sprzedającego jest wspomniane) to czy Allegro protect byłoby w stanie zwrócić mi pieniądze jak sprzedawca ma w opisie "nie przyjmuje zwrotów"?  Czy jednak allegro protect nic w tej sprawie wtedy nie pomoże? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Każdy przypadek jest rozpatrywany osobno, ale tak Allegro Protect jest na Allegro Lokalne i po spełnieniu warunków przyznawane. Na Allegro Lokalne nie ma zwrotów bo wg prawa przy zakupie od prywatnego nie ma zwrotów bez zgodny sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:77839063
#3 Debiutant#

Okej nawet jak produkt jest niezgodny z opisem jest nieprzyznawane? Kupujący np. nigdzie nie wspomniał o żadnej blokadzie lub coś ale na koncie np będzie blokada. To jak to działa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak produkt jest niezgodny to jest reklamacja, dopiero jak ona jest nieskuteczna to jest możliwość złożenia wniosku do Allegro Protect.Na czyim koncie blokada i z jakiego powodu ma być?

oznacz moderatorów

Client:77839063
#3 Debiutant#

Gra 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:77839063 nie łąaś się na zakup konta z grą bo większość to wałki możesz podrzucić ofertę tutaj żebyśmy zerknęli a blokada telefonu operatora o ile nie wiedziałeś że jest tel na raty wzięty i nie spłacany i ci operator wyłączy to wada prawna i umowa zakupu jest nieważna

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Na AL można też robić zwrot o ile się kupuje od kogoś kto go udostępnia ,a sprzedają tam też firmy a te zwroty muszą przyjmować.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Allegro Protect działa też na allegro lokalnie, ale nie ma żadnej pewności, że po otrzymaniu towaru niezgodnego z opisem dostaniesz od allegro jakąś rekompensatę - różnie bywa. Wg mnie kupujący od osób prywatnych częściej są przez allegro odprawiani z kwitkiem, niż kupujący od firm, swoją ocenę opieram na postach z tego forum.

oznacz moderatorów

EmtekSP
#1 Nowicjusz#

Ten program nie działa. Sam się przekonałem. Kupiłem przedmiot, który i w tytule i w opisie aukcji zawierał nieprawdziwe informacje, otrzymałem niekompletny zestaw. Po dyskusji ze sprzedającym pracownik Allegro uznał, że wszystko jest ok i nie ma podstaw do wypłaty rekompensaty. Dlatego nie korzystam już z Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów