anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wykupić Allegro SMART na kilka lat?

kytorr
#13 Ambasador#

Witam,

allegro odmawia mi zakupu pakietu smart na kolejny okres. Support plecie bzdury a teraz odpisał że nie mogę zakupić.. bo nie XD --> zgłoszenie nr

18488402



czy ktoś z moderatorów może pomóc i powiedzieć dlaczego nie mogę?
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Przeczytałem regulamin dość wnikliwie i nie ma ani słowa o limitach. Czyżby jednak allegro nie było tak stabilną firmą i oferowało usługi tylko na krótki okres czasu???
Jeśli w regulaminie smart jest gdzieś określony "sufit" smarta to będę niezmiernie zobowiązany za przytoczenie go.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Halfrunt
#18 Luminarz#

Moze nadużywałeś zwrotów? 

Jeśli tak, to nikt ci tego w regulaminie nie pokaże, poprostu nie sprzeda.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

 Absolutnie nie, % zwrotów vs zakupy to nikły ułamek.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Może otwórz drugie konto i spróbuj tam wykupić smarta.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Niestety nie jestem fanem otwierania 10 kont..  jedno powinno wystarczyć, żeby mieć pod kontrolą właśnie wszystkie zakupy a nie szukać gdzie co było kupione.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kytorr W korespondencji mailowej, którą z nami prowadzisz, dostałeś jasną informację, że w tej chwili masz wykupiony Smart do 12.12.2023 i to z tego powodu nie możesz przedłużyć go o następny rok. 

Ogromnie podziwiam Twoją zapobiegliwość, ale okresu ponad dwóch lat nie nazwałabym jednak krótkim, a nasi pracownicy kilkukrotnie wyjaśniliali Ci co jest powodem tej sytuacji. W kwestii zapisów regulaminowych, tutaj konsultacja wciąż trwa, więc poczekaj proszę jeszcze cierpliwie na odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Inwestuje w firmę więc nie wiem dlaczego nie chcecie bym to robił.. czyżby miało się coś zmienić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kytorr Nie, w najbliższym czasie na pewno nie, ale dziękujemy za zaufanie, ale do kiedy w takim razie chciałbyś przedłużyć przedłużyć swojego Smarta? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Do 2030 roku. Jestem fanem i bardzo wierzę w firmę oraz zakupy zwykle są udane stąd chciałbym to kontynuować.  Dziękuję 

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

No cuda, panie i wianki. A myślałam, że tu już chyba nic nie jest w stanie mnie zadziwić 🙄

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@szymela54  Do tego czasu (zważywszy na rozpędzającą się inflację) smart będzie kosztował kilka razy więcej, więc użytkownik @kytorr działa tutaj przezornie i z chęci przyszłych oszczędności 

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Będzie jakaś zniżka jak kupię na 20 lat?

🙂

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Halfrunt  Do tego czasu... to może się zdarzyć wszystko: smart (być może) okaże się przeżytkiem, allegro (być może) przestanie istnieć, a autor wątku (być może) zmieni branżę na turystyczną i stworzy sieć hoteli na Galapagos 😀
I żeby nie było: w kwestii "allegro /...,/" niechby się moje słowo w guano kormorana obróciło 🙂

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

@_HolaOla_  niestety nadal nie dostałem odpowiedzi..

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kytorr Chodzi o zgłoszenie mailowe? Wczoraj otrzymałeś odpowiedź od naszego pracownika, że konsultacja Twojego pytania wciąż trwa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

ok, to czekam cierpliwie

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ czekam i czekam długo to jeszcze potrwa?

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

rozumiem, że nie uzyskam odpowiedzi

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

No proszę, inny wątek humorystyczny zamknięto na kłódkę (☹️), a ten ma się dobrze.
Kochana moderacjo, nie zamknijcie i tego, bo jest fajny 😁

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

@szymela54 niby fajny, ale zwlekają na maxa z odpowiedzią.. pewnie zaraz będzie że radzili wieki i się nie da. Choć liczę po cichu, że jednak się uda i będę jedynym który ma taką opcję 🙂

oznacz moderatorów