anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego allegro ogranicza dostęp do smarta ograniczając możliwość zakupu kilku sztuk towaru

superjanuszek
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@superjanuszek Nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o dostęp do Smarta, więc prześlij mi proszę numer lub link do oferty, którą jesteś zainteresowany i napisz na czym dokładnie polega problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

superjanuszek
#7 Wielbiciel#

11998541154 oto nr aukcji proszę kupić więcej niż jedną paczkę tych rękawic sprzedający po zapytaniu o przyczynę blokowania odpowiedź promocja blokowana przez Allegro to jak mam kupić przez smart skoro jedną paczką kosztuje 11 złotych z groszami  u czy to nie jest blokowanie smarta?

oznacz moderatorów

superjanuszek
#7 Wielbiciel#

Ta aplikacja jest tak pokrętna że trudno polemizować z moderatorem podale nr aukcji i na maila dostałem odpowiedź pokrętną że Allegro organizuje takie ograniczone promocje żeby uniknąć spekulacji jakiegoś kombinowania ludzie to nieprawda kupiłem te rękawiczki w ilości jakiej chciałem tylko 60 groszy drożej to jak nazwać wasze działania i czemu to ma służyć tylko to mnie interesuje tego nie mogę pojąć przecież to zabiją handel poszkodowany tu jest tylko sprzedawca  nie ja ja kupiłem u kogo innego 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@superjanuszek jest to związane z programem promocyjnym, w którym sprzedający bierze udział, dlatego ta oferta jest limitowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

superjanuszek
#7 Wielbiciel#

To nie jest odpowiedź niczego nie wyjaśnia nadal nie wiem dlaczego pozbawiono mnie smarta odpowiedzi są nie na temat nikomu nie zależy na załatwieniu sprawy a mam wrażenie że na tym aby przeżyć jeszcze jakoś następny dzień w pracy inna sprawa że moderator niewiele może i nie chodzi tu tylko o opisywaną sprawę moje wcześniejsze doświadczenia to potwierdzają nie piszę tu po to żeby jątrzyć lecz to co niedobre poprawić jeszcze raz ja to co chciałem i tak jak chciałem kupiłem i to na allegro sygnalizuję tylko żeby ktoś przemyślał po co robić utrudnienia komu to coś dało wiem że to pisanie nic nie da dlatego kończę tą dyskusję nie mając nadziei na wyjaśnienie czegokolwiek

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@superjanuszek czy rozumiesz pojecie ,,oferta limitowana ,, ?

Tak jak w markecie , nie kupisz więcej w cenie promocyjnej więcej niż np 10 szt 11-stą zapłacisz w cenie regularnej . W tej ofercie sprzedawca ograniczył ilość dla jednego klienta , nikt Ci nie ogranicza smarta , ograniczona jest tylko ilość produktu na jeden nick .Zapytaj sprzedawcy czy ma możliwość utworzenia dla Ciebie oferty w cenie regularnej z nieograniczoną ilością sztuk  ,dobierzesz do kwoty i smart będzie aktywny , a być może jest druga oferta tylko z inna ceną .

oznacz moderatorów

superjanuszek
#7 Wielbiciel#

To jest gdybanie pisałem do sprzedawcy nie ma żadnych możliwości jest ograniczony umową z allegro o tym pisałem na początku nie czepiajcie się mnie ja towar kupiłem i też  na allegro napisałem tylko po to żeby zasygnalizować problem i dowiedzieć się czemu to miało służyć ją kupiłem sprzedający nie sprzedał nie tylko rękawic bo przy tych zakupach planowałem też inne gdyby to był rower telefon czy jakiś inny drogi towar w supercenie to rozumiem nie jednorazowe rękawice które jeśli ktokolwiek miał leżącego obłożnie chorego w domu to wie że paczka wystarcza na tydzień lub dwa i naprawdę dzięki za wszystkie odpowiedzi kończę ten temat nieusatysfakcjonowany i tyle nikt tego nie zmieni 

oznacz moderatorów