anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maria1508 Cześć. Od 3 lipca nie ma możliwości dzielenia się darmowymi dostawami i zwrotami w ramach Allegro Family. Informowaliśmy o tym tutaj: https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/sprawdz-do-kiedy-mozna-dzielic-sie-allegro-smart-z-bliskimi-w-a... 

Warto jednak dodać, że wciąż można pomagać bliskim w zakupach lub wysyłać organizatorowi prośby o zakup.

oznacz moderatorów
Jemima0512
#7 Wielbiciel#

Allegro Family miało sens, gdy można było dzielić się Smartem. Aktualnie Allegro Family mogłoby przestać istnieć, bo jest kompletnie nikomu niepotrzebne. Nie wiem czy ktoś w ogóle z tego korzysta... Żeby poprosić członka rodziny, by zrobił dla nas zakupy, wystarczy użyć telefonu i wysłać SMS z linkiem do oferty... 😅

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

nie każdy kupuje sobie własnego smarta

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Działa tylko dla tych co wykupili Smarta przed 21.11.2022.

oznacz moderatorów
Client35202541
#7 Wielbiciel#

witam czy teraz jest możliwoć podpięcia innego konta pod moje konto smart? dodałem do rodziny drugi

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client35202541 

Już nie.

oznacz moderatorów
Client:104932200
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Kupując produkt chciałem skorzystać z Allegro Smart.
Ale problem jest taki, że nie działa, konto główne ma Smart i nie przehodzi Smart do mnie.
Dlaczego?

Dlaczego wtedy Allegro Smart Family jeżeli działa tylko na rok?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:104932200 i nie będzie działać bo nie czytasz informacji od allegro .

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:104932200 nie czytałeś emaili od allegro? Od początku Lipca nie ma już Smart Family. Każdy musi wykupić smarta sam.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:99583081
#1 Nowicjusz#

Mąż wykupił smarta family i zaprosił mnie do grupy abym również miała darmową wysyłkę. Wysłał mi już kilka zaproszeń niestety za każdym pojawia się komunikat, że choć poszło nie tak.....Próbowałam przyjąć zaproszenie również ,a pośrednictwem przeglądarki w laptopie ale też nie pomogło. Jestem z nim w rodzinie ale nie mam darmowego smarta... Wcześniej byłam w grupie z bratem ale odłączyłam się i teraz jestem w grupie z mężem i dalej nic z tego

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

Nie ma już dzielenia się smartem, był do 03.07.2023. Od 04.07 każdy użytkownik musi mieć wykupiony swój Smart 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@Client:99583081 

Nie ma już dzielenia się SMART w ramach Allegro Family.

oznacz moderatorów
ANIELSKIEnasieni
#7 Wielbiciel#

Jak mogę wciągnąć rodzinę do allegro Smart?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Dzielenie się Smart zakończyło się 03.07

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teraz to jedynie każdemu członkowi rodziny możesz indywidualnie opłacić smarta ,czasy dzielenia się nim się skończyły.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie ma już Smarta dla rodziny, musi sobie każdy kupić sam.

oznacz moderatorów
Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Jeśli kupujesz okazjonalnie to moze warto wstrzymać się do końca pażdziernika ?

15 października wielu może utracić smarta ze swoich ofert

Może sie okazać, że bedzie to nietrafiony zakup

oznacz moderatorów
Grzesiuk84
#1 Nowicjusz#

Jestem organizatorem grupy rodzinnej Allegro Smart. Od pewnego czasu siostra (jest w Allegro Family) nie może już korzystać ze Smarta ani też wysyłać próśb do organizatora o zakup. Allegro Smart opłacam rocznym, samodnawialnym pakietem. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Grzesiuk84 Jesteś organizatorem , czyli osobą najważniejszą w grupie lecz nie czytasz wiadomości , a powinieneś , wszystko masz w skrzynce e-mail 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Grzesiuk84 Od lipca nie można już dzielić usługi Allegro Smart! w ramach Allegro Family. Natomiast prośby o zakup wciąż działają. Sprawdź czy siostra na pewno jest dodana do grupy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów