anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
Client:57912297
#7 Wielbiciel#

Czy wykupujac allegro smart moge do jednego konta podpiac druga osobe? Podobnie jak do tej pory.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57912297 Nie, nie można już dzielić usługi Allegro Smart! w ramach Allegro Family.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, z dniem 4.07 Allegro wyłączyło tą możliwość.

oznacz moderatorów
Client:72029673
#1 Nowicjusz#
Witam jestem w allegro family co oferuje usługę Smart dla użytkowników tej rodziny konto które udostępnia mi Smart ma wykupiony ten pakiet mi pokazie że jestem w tej rodzinie ale jest napis w zakładce allegro Smart aby dołączyć i kupić na moim konciy. Mimo że jestem w rodzinie w której Smart jest, co mogę zrobić aby z kogo korzystać? Należę do rodziny! Nie dziala to także u innych użytkownikach rodziny... Help...
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
babunia22
#7 Wielbiciel#

Jestem dodana do allegro famili u córki więc powinnam mieć dostawę gratis. Niestety wczoraj robiłam zakup i mimo ż było allegro smart musiałam opłacić dostawę. Dlaczego?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie ma już family , wyłączone na początku lipca .

oznacz moderatorów
babunia22
#7 Wielbiciel#

ok dziękuję

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@babunia22 

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:85309999
#7 Wielbiciel#

Witam w jaki sposób bym mógł udostępnić swojego smarta dla członków rodziny?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:85309999 od lipca się już nie da

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możesz tylko:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:47174877
#1 Nowicjusz#

Przyjaciel chcę dodać mnie do Allegro Smart , niestety jest to niemożliwe. Na maila przychodzi informacja a następnie ,że coś poszło nie tak i się nie da 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:47174877 Od 3 lipca każde konto musi posiadać swoją własną subskrypcję SMART.

oznacz moderatorów
jolusa1
#1 Nowicjusz#

Wykupiliśmy Smart na kolejny rok, ale osoba powiązana jako rodzina nie może robić darmowych zakupów. Co poszło nie tak?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@jolusa1 od lipca niemożna już dzielić się Smart. Każdy musi wykupić swoją subskrypcję.

oznacz moderatorów
Client:90226228
#1 Nowicjusz#

Witam,

Mój syn zaprasza mnie do rodziny, abym mogła korzystać z allegro Smart, ale wyskakuje komunikat "coś poszło nie tak". Za każdym razem jest to samo. Próbowaliśmy wiele razy...

 

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Od 4go lipca nie ma dzielenia się darmowymi wysyłkami. Każdy sam smarta sobie wykupuje.

oznacz moderatorów
Client:40169256
#1 Nowicjusz#

Zostałam dodana do Rodziny, zaakceptowałam, w moim koncie również się wyświetlam ze jestem w rodzinie, ale nie nalicza mi się w koszyku darmowa wysyłka ze smart. Dlaczego? 

oznacz moderatorów
mikeza
#21 Demiurg#

@Client:40169256 bo allegro smart family zostało zlikwidowane na początku lipca.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów