anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
rozik2
#11 Animator#

Jak to mówią czesi:

To se ne vrati (to się nie powtórzy).

Ta opcja została zniesiona (i całe szczęście).

oznacz moderatorów
Client:53520419
#7 Wielbiciel#

 Witam ,

Chce zrobić zakupy na allegro powyżej family 100 zł ale muszę zapłacić za dostawę . Zakupy od jednego sprzedającego . Jestem w family smart dodana a za dostawy muszę zapłacić . Proszę o najszybszą odpowiedź . Co mam robić w takiej sulacji? 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Kupic wlasny smart, family wylaczono 4 lipca 2023

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:53520419 Wykupić sobie swojego SMARTa bo od 3.07.2023 dzielenie się SMARTem zostało wyłączone.

oznacz moderatorów
Marceloo_2009
#7 Wielbiciel#

Jestem w allegro smart familly a i tak chce pobrać mi opłatę przy zakupach za 360 zł

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Family nie dziala od 4 lipca 2023

oznacz moderatorów
Marceloo_2009
#7 Wielbiciel#

Jeszcze kilka dni temu robiłem zakupy u innego sprzedawcy i nie naliczyło mi opłaty za przesyłkę na paczkomat 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Mozliwe ze zalozycielowi grupy family skonczyla sie subskrypcja smart w miedzyczasie. Osoby co kupily smart przed 21 listopada 2022 mogly udostepnic smarta family do konca swojej subskrypcji 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Marceloo_2009 

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
komitet7
#1 Nowicjusz#

Witam 

Pytanie dotyczy allegro Smart familly mam opłacony Smart mam zaproszonych parę osób do grupy jednak oni nie mogą korzystać z allegro Smart dlaczego tak jest ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytać regulamin, od 4.07.2023 Allegro wyłączyło tą opcję, dzieleniem się Smartem w rodzinie.

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@komitet7 Bo nie ma już dzielenia się Smartem i każdy musi wykupić swój. Koniec.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
Client:59116432
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem z allegro smart w familly. Mąż miał smarta ja byłam w jego grupie familly ale jak mu wygasł to ja wykpilam smarta. Jednak teraz on nie moze robić bezpłatnie zakupów. Już zmieniałam rolę w AF na organizatora grupy i teraz ja nim jestem ale nadal mąż że swojego konta mimo iż jest w mojej grupie family nie może bezpłatnie zamawiać że smart. Czy coś się zmieniło w kwestii AF teraz trzeba jakieś próby o zakup wysyłać do irganizatora grupy BO TYLKO on ma bezpłatne dostawy? Jak się w ogóle wysyla te próby no nie znaleźliśmy takiej opcji podczas zakupów 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo już nie ma tego, od 4.07 wyłączyło Allegro tą możliwość.

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Ariowit-pl
#1 Nowicjusz#

dostałem zaproszenie do rodziny (posiada smart) ..a ja nie ...dostaje komunikat coś poszło nie tak

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Od 3 lipca SMART nie działa w rodzinie. Każde konto musi mieć swoją własną subskrypcje SMART. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Ariowit-pl Allegro wyłączyło tą możliwość z dniem 4.07.2023, musisz sam kupić Smarta.

oznacz moderatorów
jakub_oskar
#7 Wielbiciel#

A czemu ja nie mam smarta jak dziewczyna wykupiła na rok i dodała mnie do swojej rodziny? 

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Bo dzielenie się smartem w Family zakończyło się 4 lipca.

oznacz moderatorów
gayyka5
#7 Wielbiciel#

Syna wykupił konto family  zparosił mnie do nieg, Przyjęłam zaroszenia, ale niestety nie mogę z niego korzystać. Wyświetla się strona coś poszło nie tak. A przy zakupach naliczana jest opłata. PO wejściu przez konto widać, że system dołączył mie do grupy. Co mogę zrobić zeny korzystać z Allegro smart

oznacz moderatorów