anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@4siek zgodnie z informacją na zrzucie wyżej, jeśli subskrypcja została wykupiona od 21 listopada 2022 roku, Smartem możesz się dzielić do 30 czerwca 2023 roku.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
JJTEAM
#7 Wielbiciel#

To wyglada jak jakieś pogwałcenie zawartego wcześniej kontraktu

oznacz moderatorów
Falioneth
#1 Nowicjusz#

Czy mógłbym prosić o przesłanie podstawy prawnej dla wspomnianej powyżej zmiany w działaniu Allegro Smart! dla Allegro Family?

 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Smart nie ma podstaw prawnych raczej jest zgodny z ich własnym regulaminem i ustaleniami i z pewnością jest tam że mogą to zmienić, powiadamiając ciebie z wyprzedzeniem.

oznacz moderatorów
JJTEAM
#7 Wielbiciel#

Idąc tą logiką to jak podpisujemy abonament na telefon to też nie ma on podstaw prawnych i w trakcie umowy mogą nam zabrać pakiet GB czy SMS bo to zmiana w regulaminie 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To możesz  nie zgodzić się.

oznacz moderatorów
Zimorod
#7 Wielbiciel#

Ale jeśli już się podzieliłem, to rozumiem, że rodzina straci możliwość korzystania ze smarta po upłynięciu roku od momentu podzielenia? 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Zimorod to zależy kiedy wykupiłeś subskrypcję Smart - widzę, że zrobiłeś to 26.09.2022, czyli na starych zasadach, więc tak, rodzina będzie mogła korzystać ze Smarta do końca okresu rozliczeniowego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
mad_luk
#8 Zapaleniec#

Dostałem info, że darmowe dostawy dla moich bliskich wygasną 21 maja... Co będzie po tym fakcie? Usunąć ich przed tą datą czy zrobi to automat? Mam nadzieję, że moi bliscy nie dostaną faktury do zapłaty za już własnego smarta na kolejny rok 😛

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mad_luk Usługa nie zostanie automatycznie aktywowana na kontach członków Twojej rodziny. Mogą ją jednak wykupić na rok w promocyjnej cenie - 49,90 zł (10 zł taniej). Promocja trwa do 21 maja.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
hasztagmisiek
#9 Pomysłodawca#

Gdzie sprawdzić, kiedy zapłaciło się za smarta? I do kiedy family działa?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hasztagmisiek Datę ważności Twojego Smarta możesz sprawdzić w tej zakładce, natomiast jeśli chodzi o Allegro Family to dzielenie Smarta będzie obowiązywać do 30.06.2023 r.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
hasztagmisiek
#9 Pomysłodawca#

Czyli każdy traci dostęp w czerwcu? Śmierdzi mi to kolejną sprawą dla UOKIKu

oznacz moderatorów
ZuzaaN1
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230511_234339_Allegro.jpg

 Czy data podana aktualnie na Allegro jest wiążąca?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A jaka to data, obrazka nie widzimy.

oznacz moderatorów
kasia1972_04
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Gdzie mogę sprawdzić czy allegro family działa u mnie do końca okresu subskrypcji. 
zapłaciłam za subskrypcje blikiem wieczorem 20.11.2022, ale nie wiem czy transakcja w banku została rozliczona przed godz.9.00 w  dniu21.11.2023

oznacz moderatorów
kasia1972_04
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

czy mogę poprosić o odpowiedź na moje pytanie?

Do kiedy w moim przypadku działa allegro family. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kasia1972_04 na koncie, z którego piszesz Smart wykupiono 29.11.2022, więc dzielić się Smartem możesz do 30 czerwca.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kasia1972_04
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czyli opata blokiem była księgowana 9 dni??? 

Wynika z tego, że nie liczy sie data opłacenia, tylko data , kiedy po raz pierwszy dokonano opłaty z allegro smart. W moim przypadku 29.11 każdego roku bo wtedy konczy sie subskrypcja

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kasia1972_04 tak, zgadza się. Subskrypcja jest przedłużana od momentu końca okresu rozliczeniowego (oczywiście jeśli płacisz jeszcze w trakcie jej trwania, a nie już jakiś czas po zakończeniu), a nie od dnia, w którym dokonałeś wpłaty.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów