anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam płatny zwrot skoro kupiłem w ramach Allegro Smart?

ProBird
#7 Wielbiciel#

Kamera IP IMOU Cruiser 2 5MP IPC-GS7EP-5M0WE

Numer oferty 15161232669

Dostawa Paczkomat InPost.

Proszę o pomoc w tej kwestii.

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

sklep_solpio
#12 Orędownik#

pytanie numer 2 czy to przesyłka była za pobraniem ?

oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

Nie

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird
Wyżej wkleiłeś dokładnie to samo co ja.

komisbell_0-1726824180281.png

Bezpłatny zwrot jest tylko w ramach metody dostawy "Allegro paczkomaty Inpost" lub ze SMART.

Ty kupiłeś z dostawą "Paczkomat Inpost" z wysyłką na koszt sprzedającego.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

@komis-bell ale wybieram opcję paczkomat i jest tylko za pobraniem darmowy od sprzedającego (płatne z góry jest darmowe z tytułu smart)

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

no to zgodnie z tym co widzę to paczkomat jest tylko na Allegro inpost paczkomaty (darmowy do punktu oferuje z pobraniem)

moderatorzy muszą ogarnąć sytuacje, że masz płatny zwrot

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird Żeby wszystko było w 100% jasne to wejdź w zakładkę moje zakupy

(tak jak pisałem wcześniej żebyś sprawdził) i w szczegółach tego zamówienia sprawdź czy masz logo SMART  przy dostawie.

oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

Tak, naliczana jest opłata.

Zwrott.JPG

oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

Tak, naliczana jest opłata

Zwrott.JPG

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird Sprawdziłeś w zakładce moje zakupy tak jak pisałem? Rozwijając szczegóły tego konkretnego zakupu.
Chodzi mi dokładnie o to czy widać przy metodzie dostawy znaczek SMART tak jak na obrazku poniżej:

komisbell_0-1726825588153.png

(Twoje obrazki są dla nas niewidoczne dopóki nie zatwierdzi ich moderacja)

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ProBird dziękuję za zrzut! Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, dowiaduję się czy możemy w tej sytuacji pomóc. Poprosiłam o sprawdzenie metod dostawy w dniu składania zamówienia, aby to wyjaśnić. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

nie ma napisu smart

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird Jest "Allegro Paczkomaty Inpost" czy "Paczkomat Inpost"?

oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

Paczkomat InPost InPost

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird W takim razie w mojej opinii wszystko się zgadza - jeśli metoda dostawy to "Paczkomat Inpost" - zwrot jest na koszt kupującego.

Metoda "Allegro Paczkomaty Inpost" lub zamówienia ze SMART mają darmowe zwroty.

oznacz moderatorów

ProBird
#7 Wielbiciel#

Niby o'k, tylko metoda dostawy była Paczkomat InPost Smart (z dopiskiem Smart)

Smart.JPG

brakowało tylko napisu ALLEGRO, a zwrot jest Allegro Paczkomaty Inpost (a na ten czas nie ma takiej opcji zakupu...)

Czyli jak zwrócić Allegro Paczkomaty Inpost jak nie można tej metody wybrać przy zakupie?

Można sprawdzić -  numer oferty: 15161232669

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ProBird Póki co wstrzymaj się ze zwrotem aż @la_nika nie wróci z jakimiś informacjami. 

Z tego co się orientuję to jeśli sprzedający oferuje swoją darmową wysyłkę to SMART nie działa nawet jeśli dana metoda dostawy jest nim oznaczona. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ProBird wracam z odpowiedzią. 
Podczas skaładania zamówienia dostępne były dwie formy dostawy InPost - darmowa od sprzedającego i realizowana w ramach Smart! 
Przykro mi, ale ponieważ skorzystałeś z dostawy opłaconej przez sprzedającego nie możemy zaoferować darmowego zwrotu. Technicznie nie mamy takiej możliwości, ponieważ to nie my jesteśmy płatnikami. 
Jeżeli odstępujesz od zakupu bo produkt Ci się nie podoba, konieczne będzie opłacenie zwrotu.
Jeżeli chcesz złożyć reklamację, ponieważ produkt ma jakąkolwiek wadę, uszkodzenie, etc. możesz nadać zwrot na własny koszt, a sprzedający po uznaniu reklamacji będzie musiał zwrócić Ci wszystkie poniesione koszty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika Tak czytam coś Mi tu nie pasuje, Smart zakup czy darmowy? a te zrzuty pokazują zakup ze Smartem, czy się mylę?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Niech kupujący @ProBird  pokaże zrzut z zakładki Moje zakupy jaką opcje dostawy wybrał. To pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma znaczenia jaką metodę wybrał, znaczenie ma czy było oznaczenie Smart przy tej metodzie, i że zwrot Smart na terenie kraju.

oznacz moderatorów