anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost przetrzymuje paczkę

AgaWan93
#7 Wielbiciel#

Paczka numer 634400428443195130455360 nadana 24.06 od tego czasu buja się po oddziałach, proszę o pomoc @InPost 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Biale_Stokrotki
#11 Animator#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zgłaszałeś interwencję ? musisz to zrobić , być może etykieta się odarła i leży w niedoręczalnych 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AgaWan93 otrzymałam informację, że przewoźnik skontaktował się w tej sprawie z nadawcą, ponieważ wystąpiły nieprawidłowości podczas procesowania. Oddział podjął kontakt e-mail z Nadawcą (było to 25.06.2024r.). W tej sytuacji napisz proszę w tej sprawie do sprzedającego, wystarczy, że odpisze na e-mail od InPostu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AgaWan93
#7 Wielbiciel#

Kontaktowałam się ze sprzedającym, twierdzi że on wysłał paczkę i mam kontaktować się z przewoźnikiem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AgaWan93 Kupowałaś u prywatnego sprzedawcy czy u przedsiębiorcy ?

oznacz moderatorów

AgaWan93
#7 Wielbiciel#

U przedsiębiorcy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AgaWan93 zwróć mu uwagę , że to on odpowiada za przesyłkę do chwli jej doręczenia  ,jak będzie się stawiał użyj bata / dyskusja /

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

a czemu ona po prostu nie wróci do nadawcy??

oznacz moderatorów

AgaWan93
#7 Wielbiciel#

Dobre pytanie, może @InPost się kiedyś odniesie. Sprawa jest o tyle nieciekawa że zamówiny towar to częściowo towary spożywcze a są upały 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AgaWan93 paczka pewnie jest na oddziale , przewoźnik potrzebuje informacji od sprzedawcy , otrzyma je to ruszy dalej , miałem ze 2 razy historię z odartą etykietą  ,ale szybko reagowałem na wiadomości od Inpost , w sumie z 1 dniowym opóźnieniem przepakowana paczucha trafiała do rąk klienta , zwykle chodzi o weryfikację zawartości 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AgaWan93 w takiej sytuacji załóż proszę sprzedającemu dyskusję. Otrzymał e-mail od przewoźnika więc to nie Ty powinnaś cokolwiek wyjaśniać, nie masz nawet takiej możliwości, a on. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AgaWan93 Co ten sprzedający wypowiada, on odpowiada za przesyłkę do chwili odebrania w myśl prawa. załóż mu dyskusje a zaraz zareaguje: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@AgaWan93

Jest zakaz wysyłki artykułów spożywczych (z pewnymi wyjątkami). Do tego w przypadku usługi Allegro Inpost... nie ma gwarantowanego terminu doręczenia, tak więc nie ma mowy o opóźnieniu przesyłki.

A co do przesyłki, to stroną dla przewoźnika jest nadawca. 

oznacz moderatorów