anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapisać Paczkomat?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacaostrow
#9 Pomysłodawca#

Powiedzcie mi w którym miejscu można zmienić na stałe paczkomat (problem z odbiorem) 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacaostrow Cześć 🙂 Paczkomat możesz wybrać każdorazowo w formularzu dostawy i płatności podczas zakupów. Domyślnie powinien zapisywać się tam Paczkomat, który wybrałeś podczas ostatnich zakupów 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacaostrow
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję uprzejmie, miłego dzionka 🙂 

oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Podepnę się pod ten wątek. Faktycznie tak było kiedyś jak pisze Ola Moderatorka, ale od jakiegoś czasu allegro bardzo często proponuje mi inny paczkomat niż odbieram przesyłki. W proponowanym paczkomacie nigdy nie odbierałem przesyłki. Problem z proponowanym paczkomatem jest taki, że nie mama do niego dojazdu z mojego miejsca zamieszkania.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech W ostatnim czasie nic się nie zmieniło w tej kwestii i system  wciąż powinien podpowiadać Ci urządzenie, do którego ostatnio zamawiałeś przesyłkę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Powinien ale nie podpowiada. Co mogę z tym zrobić. Jest uciążliwe pilnowanie przy każdej przesyłce.

Może jest to związane z tym, że proponowany paczkomat jest nowy i jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, niż ten z którego odbieram. Tylko jak pisał nie mam do niego dojazdu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech O które urządzenia dokładnie chodzi? Podaj mi proszę ich numery lub dokładne adresy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Jeszcze raz opiszę dokładnie sytuacje którą mam teraz .

  1. Dzisiaj rano zamówiłem do paczkomatu Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 
    MZW01M
  2. Obecnie mam koszyku 2 produkty od 2 dostawców.
  3. Klikam Dostawa i płatność
  4. i otrzymuję 
    1. jeden produkt do Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 2,4km 
      Paczkomat MZW01M
    2. drugi produkt do Paczkomat InPost, Chrobrego 6, Wilkszyn 1,7km 
      Paczkomat XBR01M

       

      allegro i paczkomaty.jpg

      Chcę otrzymywać przesyłki do Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 

      MZW01M.
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Jeszcze uwaga:

w drugim przypadku na dzień dobry allegro  wybrało inny sposób dostawy niż paczkomat. Ja zmieniłem na paczkomat, ale adres jest proponowany Wilkszyn

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech Mam jeszcze jedno pytanie, czy na swoim koncie masz zapisany tylko jeden adres dostawy, czy masz ich kilka? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

tylko 1

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech Przepraszam, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź, ale konsultowaliśmy tę kwestię z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar. Co do samego mechanizmu działania automatu podpowiadana adresu najważniejsze znaczenie ma tutaj sama metoda dostawy, czyli w tym przypadku paczkomat. Natomiast adres konkretnej maszyny jest proponowany już na podstawie wybranego adresu dostawy oraz odległości od punktu, a dopiero na kolejnym miejscu  brane pod uwagę są ostatnie zakupy. Generalnie przy proponowanym adresie bierzemy pod uwagę wiele innych czynników, ale dziękuję, że podzieliłeś się z naszą swoją propozycją. Niewykluczone, że w przyszłości wprowadzimy zmiany w tej kwestii, ale na razie nie mogę Ci tego obiecać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
taxido1
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Mam ustawiony domyslny adres paczkomatu.  Mam tez paczkomat najblizszy w linii prostej. Dzieli mnie tylko od niego 20km(przez most i rzeke). Tak mnie to irytuje. Regularnie musze sie pilnowac, czy automat mi nie zmienia adresu ... Co z tym zrobic? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie zawsze pokazuje ostatni, chyba że go zmienisz. Jakąś niepewność zawsze się ma, nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów
merika_2008
#2 Obserwator#

ale może być pełen 🙂 

oznacz moderatorów