anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zapisać Paczkomat?

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacaostrow
#9 Pomysłodawca#

Powiedzcie mi w którym miejscu można zmienić na stałe paczkomat (problem z odbiorem) 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jacaostrow Cześć 🙂 Paczkomat możesz wybrać każdorazowo w formularzu dostawy i płatności podczas zakupów. Domyślnie powinien zapisywać się tam Paczkomat, który wybrałeś podczas ostatnich zakupów 🙂 

oznacz moderatorów
jacaostrow
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję uprzejmie, miłego dzionka 🙂 

oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Podepnę się pod ten wątek. Faktycznie tak było kiedyś jak pisze Ola Moderatorka, ale od jakiegoś czasu allegro bardzo często proponuje mi inny paczkomat niż odbieram przesyłki. W proponowanym paczkomacie nigdy nie odbierałem przesyłki. Problem z proponowanym paczkomatem jest taki, że nie mama do niego dojazdu z mojego miejsca zamieszkania.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech W ostatnim czasie nic się nie zmieniło w tej kwestii i system  wciąż powinien podpowiadać Ci urządzenie, do którego ostatnio zamawiałeś przesyłkę. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Powinien ale nie podpowiada. Co mogę z tym zrobić. Jest uciążliwe pilnowanie przy każdej przesyłce.

Może jest to związane z tym, że proponowany paczkomat jest nowy i jest bliżej mojego miejsca zamieszkania, niż ten z którego odbieram. Tylko jak pisał nie mam do niego dojazdu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech O które urządzenia dokładnie chodzi? Podaj mi proszę ich numery lub dokładne adresy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Jeszcze raz opiszę dokładnie sytuacje którą mam teraz .

  1. Dzisiaj rano zamówiłem do paczkomatu Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 
    MZW01M
  2. Obecnie mam koszyku 2 produkty od 2 dostawców.
  3. Klikam Dostawa i płatność
  4. i otrzymuję 
    1. jeden produkt do Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 2,4km 
      Paczkomat MZW01M
    2. drugi produkt do Paczkomat InPost, Chrobrego 6, Wilkszyn 1,7km 
      Paczkomat XBR01M

       

      allegro i paczkomaty.jpg

      Chcę otrzymywać przesyłki do Paczkomat InPost, Piastowska 2A, Mrozów 

      MZW01M.
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

Jeszcze uwaga:

w drugim przypadku na dzień dobry allegro  wybrało inny sposób dostawy niż paczkomat. Ja zmieniłem na paczkomat, ale adres jest proponowany Wilkszyn

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech Mam jeszcze jedno pytanie, czy na swoim koncie masz zapisany tylko jeden adres dostawy, czy masz ich kilka? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
rakgrzech
#7 Wielbiciel#

tylko 1

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rakgrzech Przepraszam, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź, ale konsultowaliśmy tę kwestię z zespołem odpowiedzialnym za ten obszar. Co do samego mechanizmu działania automatu podpowiadana adresu najważniejsze znaczenie ma tutaj sama metoda dostawy, czyli w tym przypadku paczkomat. Natomiast adres konkretnej maszyny jest proponowany już na podstawie wybranego adresu dostawy oraz odległości od punktu, a dopiero na kolejnym miejscu  brane pod uwagę są ostatnie zakupy. Generalnie przy proponowanym adresie bierzemy pod uwagę wiele innych czynników, ale dziękuję, że podzieliłeś się z naszą swoją propozycją. Niewykluczone, że w przyszłości wprowadzimy zmiany w tej kwestii, ale na razie nie mogę Ci tego obiecać. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
taxido1
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Mam ustawiony domyslny adres paczkomatu.  Mam tez paczkomat najblizszy w linii prostej. Dzieli mnie tylko od niego 20km(przez most i rzeke). Tak mnie to irytuje. Regularnie musze sie pilnowac, czy automat mi nie zmienia adresu ... Co z tym zrobic? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przy zakupie zawsze pokazuje ostatni, chyba że go zmienisz. Jakąś niepewność zawsze się ma, nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów
merika_2008
#2 Obserwator#

ale może być pełen 🙂 

oznacz moderatorów