anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Loteria Urodzinowa Smart

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy Allegro jest organizatorem Loterii? Gdzie szukać informacji o Loterii, zdobytych losach  i nagrodach. W Aktualnościach nic nie ma....

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

-PRORIDE-
#11 Animator#

Samochód to wygra ta osoba która w czasie loterii zakupi za największą kwotę na Allegro. Jakoś wątpię aby za 10 losów dali jakiejś osobie główną wygraną. Czyli trzeba zakupić na jakieś 500 tysięcy złotych aby prowizja pokryła wartość samochodu. Szkoda bo zapewne dadzą samochód osobie która ma podobny na podwórku więc stać ją na ogromne zakupy na allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To oczywista oczywistość!😍

oznacz moderatorów

wojciecjanek
#7 Wielbiciel#

Dawno nie widziałem tak kiepskiego pomysłu. Po pierwsze mam już dwadzieścia losów i żaden nic nie wygrał. Teoria prowadzenia takich zakładów mówi żeby dawać często małe nagrody. 

po drugie czemu nie ma grania gdzie np. Trzeba kliknac? Sprawdzić los? Cokolwiek. To byłoby dużo fajniejsze niż wejście już na coś co ma rozwiązanie.

 

generalnie to jest amatorszczyzna. Gorsze tylko są te monety, tam już w ogóle nie wiadomo o co chodzi

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

A czego Ty się spodziewałeś? Nagród jest łącznie 5000 a uczestników pewnie kilka milionów. 
Szansa niewielka ale niezerowa. 

oznacz moderatorów

wojciecjanek
#7 Wielbiciel#

spodziewalem sie ze to bedzie mialo sens jak robi to jedna z najwiekszych polskich firm. Sa zasady prowadzenia loterii tak by nie byly irytujace. Tu sie to po prostu nie udalo.


Tak samo fatalne sa monety, niejasne, chaotyczne, irytujace. Szkoda, ze allegro nie uczy sie na bledach

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Allegro pokazało że jest pazerne i nie stać portalu nawet na takie drobiazgi jak jakaś pojedyncza moneta raz na 5 losów. W zasadzie organizatorem nie jest Allegro, tylko jakaś totalna firma krzak. Ja nawet na zalogowanym koncie zastanawiałem się czy to nie jest jakiś scam.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

wojciecjanek
#7 Wielbiciel#

Dokladnie mam takie samo odczucie. Najpierw irytujace emaile o loterii, potem przeprowadzona w fatalny sposob. I jeszcze dane do jakiejs zewnetrznej firmy.... o co tu chodzi?

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Szansa na wygraną wzrosła o 25% ponieważ firmy są wykluczone 🤓

"Ups! Nie zgarniesz losów w Loterii Smart!
Zakupy na potrzeby działalności gospodarczej (na fakturę VAT lub paragon zawierający NIP nabywcy) są wykluczone z gry."

oznacz moderatorów