anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Loteria Urodzinowa Smart

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czy Allegro jest organizatorem Loterii? Gdzie szukać informacji o Loterii, zdobytych losach  i nagrodach. W Aktualnościach nic nie ma....

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie jest.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 Strona loterii znajdje się tutaj. Liczbę losów i zdobytych nagród znajdziesz w Strefie Uczestnika. Wszystkie informacje dotyczące zasad oraz organizatora znajdziesz w regulaminie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤔🤗

oznacz moderatorów

siwyqq
#7 Wielbiciel#

Problem rozwiązany.

oznacz moderatorów

Freitag
#8 Zapaleniec#

Gdzie mam kliknąć żeby wyrazić zgody na udział? Nigdzie tego nie widzę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Freitag
#8 Zapaleniec#

ja wiem że to jest strona loterii ale wczoraj zrobiłem zakupy za 1300 zł i nie zostały dodane punkty. Na stronie jest napisane że mam wyrazić zgodę. Gdzie dokładnie ją wyrazić. Nie wiem gdzie kliknąć, żadne okno też nie wyskakuje. 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Na stronie znajdź sekcję Strefa Uczestnika i tam zaznaczasz „Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i nie jestem osobą wykluczoną z udziału w Loterii na podstawie §1 ust. 13 Regulaminu Loterii. Potwierdzam zapoznanie się z Regulaminem Loterii.” i klikasz uaktywniony przycisk Dołącz do loterii.

oznacz moderatorów

Freitag
#8 Zapaleniec#

Zrzut .png

Tutaj?? Nic nie ma.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Freitag to znaczy, że wyraziłeś zgodę, gdyby było inaczej widziałbyś to:

la_nika_0-1696532554361.png

Jeśli nie otrzymałeś losów, a uważasz, że powinieneś, napisz proszę na help@navagency.com, a sprawdzimy transakcję, o którą pytasz i wrócimy do Ciebie z precyzyjną odpowiedzią. Szczegółowe zasady wraz z przykładami znajdziesz w §3 regulaminu Loterii 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Freitag
#8 Zapaleniec#

Jestem pewien że nie miałem tego okna. Napisze zgłoszenie na tego maila i zobaczymy. 

Wielkie dzięki. 

oznacz moderatorów

emi_lis
#7 Wielbiciel#

Ja też nie miałam żadnego okna, żeby zaakceptować regulamin… Co prawda losy mi się pojawiają, więc mam nadzieję, że biorą udział w losowaniu 🤷🏻‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów

Enzik
#7 Wielbiciel#

W moim przypadku losy nie są naliczane (poza pierwszym dniem), a maile wysyłane na wskazany adres z gmaila odbijają się z komunikatem "timed out".

"The recipient server did not accept our requests to connect". (...): timed out

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Enzik W tej sytuacji rekomendujemy wysłanie zgłoszenia w formie pisemnej (listem poleconym) na adres organizatora dostępny w regulaminie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pljaroms
#1 Nowicjusz#

Mnie udało się napisać na ten adres i dostałem automatyczną odpowiedź, że mam czekać na odpowiedź :).

Problem mam podobny. Strona nie mówi mi, że jestem uczestnikiem, ale podaje (zerowe) saldo losów. Zrobiłem już dwa zakupy produktów oznaczonych SMART do Allegro One i oba opłaciłem z Allegro Pay.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pljaroms a nie brałeś przypadkiem faktury na zakupy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To czytaj jak wiesz gdzie tam jest wszystko opisane.😛

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Ja zrobiłem zakupy od kilku sprzedawców na kwotę powyżej 100zł wchodzę na stronę loterii, a tam komunikat Zdobyte losy 0 ze 100. Najpierw trzeba dołączyć do loterii i wyrazić zgodę, a później dopiero kupować. No i nie wygram samochodu nadal muszę jeździć Scenikiem z 2000 roku ;/ Nawet nie ma opcji anuluj zakup aby jeszcze raz zakupić. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

W regulaminie jest napisane że dołączyc można do konkursu  do 12 listopada i wtedy zakupy zrobione po 2 października będą zaliczone ale nie wezmą udziału w losowaniu nagród natychmiastowych, pozostałych tak. Masz więc szansę na samochód....

 

oznacz moderatorów