anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagroda Natychmiastowa w loterii a zwrot towarów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

Witam,

wygrałam Nagrodę Natychmiastową przy zakupie butów. Nie wiem czy będą pasować.

Pytanie: jeśli dokonam zwrotu zamówienia, to czy Allegro nie przyzna mi karty podarunkowej, którą w tym losowaniu wygrałam?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7 tak, zgodnie z regulaminem promocji w przypadku odstąpienia od umowy, nagroda nie zostanie przyznana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

A co jeśli zwrócę jedną parę butów z zamówienia a drugą sobie zostawię (cena jednej to powyżej 100 zł) ?
Zostanie mi zabrany los zwycięski i nagroda czy jak to wtedy działa? Dostałam tam 3 losy (zakup 249 zł)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7 w przypadku częściowego Odstąpienia od Umowy :

a. Jeżeli spowodowałoby to obniżenie wartości zakupu do przedziału pomiędzy 100 a 149,99 zł brutto – Uczestnik traci Los wynikający z Zakupu Premiowanego ( każdy jednorazowy zakup towarów oznaczonych ikoną Allegro Smart! za pośrednictwem Allegro w ramach aktywnej usługi Allegro Smart! dla Kupujących, o łącznej wartości minimum 150 zł brutto od jednego dostawcy), ale zachowuje 1 Los wynikający z Zakupu Promocyjnego ( każdy jednorazowy zakup towarów oznaczonych ikoną Allegro Smart! za pośrednictwem Allegro w ramach aktywnej usługi Allegro Smart! dla Kupujących, o łącznej wartości minimum 100 zł brutto od jednego dostawcy). Zachowuje także Losy z innych Zadań ewentualnie zrealizowanych w transakcji, której dotyczy Odstąpienie od Umowy.

b. Jeżeli Odstąpienie od Umowy spowodowałoby obniżenie wartości zakupu do przedziału poniżej 100 zł brutto, Uczestnik traci wszystkie Losy związane z tym Zakupem.

Czyli zależy to od tego które buty zwrócisz, a które zachowasz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

ale czy wiadomo które buty dały mi los który wygrał? Przy zakupie mam tylko informację o zebranych 3 losach (2 za zakup i 1 za allegro pay) a nie ma informacji który los wygrał i który los należy do których butów.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7 Był to jeden zakup, więc wyszystkie losy są do niego przypisane i obowiązują zasady, które podała wyżej Monika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

No dobrze, czyli jak to działa? Mam zakup za 249 zł i 3 losy za niego. Jest informacja że wygrałam kartę podarunkową. Zwracam 2 z 3 produktów i zakup jest teraz na 105 zł (czyli przysługują mi 2 losy, 1 Państwo zabiorą) - czy zabierają Państwo wtedy nagrodę, czy nie?

Pozrawiam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7 Tutaj zastosowanie ma punkt a. z wpisu Moniki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

Czyli zachowam 1 Los wynikający z Zakupu Promocyjnego a stracę 1 Los wynikający z Zakupu Premiowanego. Zachowam także 1 Los z innych Zadań (za zakup z Allegro Pay).

Skąd będzie wiadomo który z tych Losów wygrał i czy przysługuje mi nagroda czy nie?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7 Do niektórych losów przypisana jest nagroda natychmiastowa i o tym informujemy niezwłocznie drogą mailowo. O pozostałych wygranych będziemy informować w taki sam sposób. Wszystko jest opisane w załączonym wyżej regulaminie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

Czy Państwo nie rozumieją o co mi chodzi, czy nie chcą odpowiedzieć na pytanie? Nigdzie w mailach nie mam informacji DO KTÓREGO losu przypisana została nagroda i KTÓRY STRACĘ po oddaniu części zakupu. Czy wasz algorytm, który o tym zapewne zdecyduje, działa na niekorzyść grających czy całkowicie losowo?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SzkaTu7  Otrzymasz powiadomienia mailowe o utracie losu oraz powodzie, natomiast informacje, na temat straconych losów oraz którego zakupu dotyczyły, są widoczne w Strefie Uczestnik

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

Widzę, że nie chcą Państwo odpowiedzieć. Trudno. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

SzkaTu7
#8 Zapaleniec#

I tak okazało się że żaden but nie pasuje i musieliśmy zwrócić cały zakup. Zostawianie jednej rzeczy dla losu i nagrody byłoby tutaj ryzykowne bo nigdzie nie można się dowiedzieć jak to działa i czy zachowamy wtedy nagrodę. Szkoda ale widać nie wiadomo jak to działa. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów