anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się kupić tego przedmiotu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kala_1983
#8 Zapaleniec#

Nie udało się kupić tego przedmiotu

Chcesz zrobić kolejne zamówienie? Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, że to Ty robisz zakupy. Sprawdzamy to ze względów bezpieczeństwa.

Dlaczego nie mogę zrealizowac zakupu? Z kim sie kontaktować? Nie działa ani w aplikacji, ani w wersji webowej, ani na zadnej z przeglądarek- ciagle ten sam komunikat. Skąd te zmiany? Od kilkunastu lat kupuje na allegro-zawsze szybko i sparwnie, a od maja 2023 ciagle jakies dziwne komunikaty- robi si eto mega uciązliwe.

Z góry dzieki za info.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@kala_1983 O takim problemie pisali ale ja nie doświadczyłem, zapytaj: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kala_1983 Twoje konto zostało objęte blokadą zakupów, dlatego abyśmy mogli je odblokować, napisz do nas proszę wiadomość przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
kala_1983
#8 Zapaleniec#

Problem wieczorem zniknął i mogłam dokończyć zakup. Cięzko mi powiedziec czy było to efektem aktywnego rozwiazania problemu po dokonaniu zgłsozenia przez wskazany formularz kontaktowy, bo nie otrzymałam zadnej odpowiedzi i ciagle nie wiem co było przyczyną blokady zakupów na moim koncie i jak uniknac takich syuacji w przyszlości. W każdym razie dziekuję za sugestie zgłoszenia problemu przez pwyższy formualrz. Pozdarawiam

oznacz moderatorów