anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat nie wyświetla się

MAMY ROZWIĄZANIE!
basiulek1991
#7 Wielbiciel#

@InPost paczkomat GLU02 w Glucholazach nie wyświetla się w opcjach dostawy. Dlaczego ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

pewnie wyłączony ze względu na sytuację powodziową .

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#13 Ambasador#

Ty tak na poważnie pytasz? Przecież Głuchołazy to jedno z miejsc, które najbardziej ucierpiały w powodzi...

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@basiulek1991 A masz telewizor? Nawet jak nie, to najwyraźniej posługujesz się internetem, tam też co nieco piszą o tym, co się dzieje na południu kraju

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
basiulek1991
#7 Wielbiciel#

Jestem z Głuchołaz, i a az za dobrze wiem co sie dzieje, pytam ponieważ tutaj my mamy powody żeby pytać. 

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@basiulek1991 Współczuję Waszej sytuacji, sam mieszkam na Dolnym Śląsku i znam temat. Natomiast w kwestii paczkomatów najlepiej kontaktować się z infolinią InPost, ona działa dość dobrze

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@basiulek1991 Wskazany paczkomat jest wyłączony z obsługi przez InPost, dlatego nie jest dostępny podczas składania zamówień - informację o tym znajdziesz również na stronie przewoźnika, w tym miejscu.

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
basiulek1991
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, nie udało nam się skontaktować z InPost przez problemy z siecią/internetem natomiast kurier który dojechał pomógł nam rozwiązać problem. 

Natomiast pozostałym bardzo dziękuję za miłe i jakże trafne komentarze, życzę aby nigdy Wam nikt nie odpowiedział tak, kiedy pytacie o coś nie dość że "na około" bo nie możecie inaczej, to jeszcze w takiej sytuacji która mam nadzieje niech będzie ostatnią. 

Paczki odzyskane, wiemy gdzie będą następne. Dziękujemy InPost !

oznacz moderatorów