anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart! w promocyjnej cenie, dlaczego nie mogę skorzystać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:51936429
#10 Popularyzator#

Allegro znów promuje SMART! za 39PLN. Niestety po próbie kupna dostaję wiadomość, ze nie przedłużona, bo mój wygasa w maju , a to nie maj. Po prostu, tak jak w zeszłym roku ta promocja wygaśnie w wcześniej.I już widzę odpowiedzi : bo to dla nowych klientów, aby ich przyciągnąć". Serio?A co z tymi starymi , którzy z waszym pośrednictwem kupuje lub sprzedaje od 8-10 lat? Czy wiecie, że zadowolony klient da wam trzech potencjalnych klientów, a niezadowolony może odebrać jedenastu? Czy zawsze do promocji musicie mieć dołączony drobny druczek?Zapewniam, że zmniejszenie krętactwa zapewni więcej wiernych kupujących i sprzedających. To nie jest "marketing" , a krę @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ tactwo.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
Client:51936429
#10 Popularyzator#

Niestety miałem rację. Cena przedłużenia Allegro Smart już wróciła do starej. To by było na tyle z promocją do końca maja.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:51936429 działa bo właśnie dziś przedłużyłem, odczekałem do końca okresu wypowiedzenia, czyli 14 dni od końca, wygasł i wskoczyło mi dziś 🙂

IMG_2055.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@kostas11 

O kostas, ile hajsu. Można to jakoś wypłacić? 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas staram się raz w roku wypłacać oszczędności 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:51936429
#10 Popularyzator#

Dzięki.

oznacz moderatorów
metaxa200
#2 Obserwator#

Czy musiałeś dodatkowo złożyć wypowiedzenie po wygaśnięciu Smarta albo przed wygaśnięciem? Czy po wygaśnięciu trzeba odczekać  dodatkowo 14  dni, żeby skorzystać z promocji? Nie mogę znaleźć regulaminu, żeby się dowiedzieć

oznacz moderatorów
Client:51936429
#10 Popularyzator#

W moim przypadku to stało się tylko raz i był to łut szczęścia. Nie dostanę tym razem, bo mój smart wygasa na końcu maja. Może moderatorzy mogą Ci pomóc.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@metaxa200 Musisz nie mieć albo wygasł, nic nie da zerwanie umowy.

oznacz moderatorów