anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

adres kupującego w innej miejscowości niż adres dostawy( paczkomatu )podanego przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

kupujący mieszkający Wrocław zamówił przesyłkę do paczkomatu.( on nie ma smart) . Allegro adres dostawy paczkomatu podaje Karpacz. Zaimportuje więc złe dane. Co zrobić, by przesyłka dotarła do kupującego we Wrocławiu. Dziękuj @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
pinsplash
#21 Demiurg#

@sibui_styl a jezeli jest teraz w Karpaczu? dlaczego twierdzisz że to zły paczkomat? Napisałes do niego? Co odpowiedział>

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem gdzie jest teraz, ale Allegro chyba też nie. Wiem ,że widzę Wrocław w zamówieniu i e-mail i nie wiem dlaczego mam wysłać przesyłkę do Karpacza, skoro gość tam nie mieszka .....

oznacz moderatorów
starling_shop
#14 Krzewiciel#

Kupujący zgłosił Ci błędny adres czy to tylko Twoje przypuszczenia?

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

kupujący nic nie zgłaszał. W zakładce zamówienia mam adres kupującego Wrocław, a nad nim allegro wpisało paczkomat w Karpaczu 

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

 czy powinnam skontaktować się z allegro?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Powinnaś skontaktować się z kupującym ,być może jest na urlopie w Karpaczu i tam chce odebrać przesyłką bo pod adresem zamieszkania go nie ma i przesyłka może wrócić do Ciebie.

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Ale to jest zamówienie z dzisiaj. Chciałam wydrukować etykietę i zauważyłam wg mnie rozbieżności. Napisałam do kupującego i pewnie się zdziwi i napisze, że we Wrocławiu paczkomatów sporo., ale odpowiedzi jeszcze nie mam. I nie rozumiem, skąd się wziął akurat Karpacz

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@sibui_styl ktoś mieszka w Przemyślu, na Święta/Nowy Rok wyjeżdża do Szczecina. Podaje paczkomat w Szczecinie mimo ze to kilkaset kilometrów od niego. Jesteś w stanie to sobie wyobrazić?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

A jak ktoś NICZEGO nie podaje, tylko masz maill i zamówienie to gdzie wysyłasz? Tam gdzie adres klienta, czy się mylę. A allegro to jasnowidz ? człowiek nic nie pisze o zmianie adresu , ani o dostarczeniu przesyłki w inne miejsce...Jesteś w stanie sobie to wyobrazić?

oznacz moderatorów
cFiat
#12 Orędownik#

 Bo teraz jest u kochanki i tam chce abyś mu wysłał. Jak ma się jakiekolwiek wątpliwości to jest coś takiego jak TELEFON wystarczy zadzwonić i wyjaśnić sytuacje wątpliwą która na 90 % ludzi myślących nie stanowi problemu a pozostałe 9,99% wykonuje zadania jakie postawiłem.

oznacz moderatorów
sibui_styl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedzi 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Co ma piernik do wiatraka. Wysyłasz tam, gdzie życzy sobie klient. Przecież może nawet zamówić komuś coś w prezencie.

oznacz moderatorów