anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Automat ORLEN Paczka - problem z zamówieniem podjazdu kuriera

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy jest jakiś problem z zamawianiem podjazdów w Orlenie, czy to lokalny problem?

Dla zamówienia 74eca7f0-ea94-11ee-b44c-3f3f198aad47 wygenerowaliśmy etykietę, przeszliśmy do punktu zamawiania podjazdu, dostępna była data dzisiejsza godz. 12:30-16:00 (godzina graniczna zamówienia kuriera dla tego adresu to 13:45) i po kliknięciu "zamów podjazd" zonk, wyskoczył komunikat "zamówienie podjazdu się nie udało, skontaktuj się z nami".

Po wejściu w "zamówione przesyłki" i kliknięciu zamów podjazd pojawia się poniższy komunikat:

Zrzut ekranu_25-3-2024_1241_allegro.pl.jpeg

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

 
Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-RTV-IT Już konsultuję to z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@w_kiwi już możemy Ci wyjaśnić sytuację bez konsultacji z odpowiednim zespołem. Winę ponoszą Państwo, konkretnie zespół odpowiedzialny za funkcjonowanie narzędzia Wysyłam z Allegro i błędne informacje jakie przekazujecie sprzedawcom. Skąd takie stwierdzenie?

Po tym, jak dostaliśmy komunikat, że zlecenie podjazdu jest niemożliwe, ściągnęliśmy naszego kierowcę z drugiego końca miasta, który wziął paczkę i nadał ją w automacie Orlen Paczka.

I teraz najlepsze - 5 min. temu do naszego punktu w Katowicach przyjechał kurier po tą przesyłkę. Czyli wbrew komunikacji w narzędziu Wysyłam z Allegro zlecenie podjazdu do przewoźnika poszło. 

Komunikacja z Allegro i funkcjonowanie narzędzia Wysyłam z Allegro to jest jakiś nieśmieszny żart, robienie sobie jaj z użytkowników i narażanie ich na dodatkowe, niepotrzebne koszty!

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów