anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę się dowiedzieć jak połączyć warianty na platformie Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

我是一个新的跨境卖家,销售医疗产品,我根据平台行为连接了变体,但是后端显示连接成功,而前端却始终没有显示。我尝试通过后台开case的方式联系Allegro客服,但他们很少回复。我就各种问题给客服发了7-8封邮件,只收到一封回复。
我想知道为什么合并失败,是因为我卖医疗产品吗?
感谢其他卖家的帮助。谢谢

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL We had issues with offer variants that should no longer exist. Please check if you still have problem with creating variants. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@la_nika Powiedz mi proszę, jak ten sprzedawca wysyła wyroby medyczne z Chin (bo wysyłka - Chiny) za pomocą Smarta? Pocztexem, Orlen paczką...... Nie wystawia faktur handlując wyrobami medycznymi? To w ogóle jakieś oryginały czy kupka podróbek wyrobów medycznych?

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@drekenzes sprzedający z Chin może mieć Smart! w ofertach natomiast poprosiłam o weryfikację tych ofert. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@la_nika Upoważniony przedstawiciel wprowadzający wyrób medyczny - brak, a więc kto będzie odpowiadał przed instytucjami i regulatorem rynku, Allegro? Numer jednostki notyfikowanej również z kosmosu. Kto odpowie za wadliwy produkt jeśli wystąpią działania niepożądane lub po prostu okaże się nierzetelny/bezużyteczny? Brak przedstawiciela, więc kto dopełni wszystkich obowiązków związanych z wprowadzeniem produktów medycznych na rynek UE?

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes tak naprawdę to Allegro samo walczy z Temu a pomaga wprowadzać na polski rynek produkty nie spełniające norm 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odpowiedź. Mam cały dowód. Po prostu zapoznaję się z regulaminem Allegro. Mogę wziąć odpowiedzialność za swoje produkty, jesteśmy producentami.

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, dziękuję za odpowiedź na mój post.Napisałem w poście, że jestem nowym sprzedawcą i zajmuję się sprzedażą wyrobów medycznych, co nie znaczy, że nie mam kwalifikacji.Potrafię wystawiać faktury, posiadam certyfikat CE, oraz Posiadam polski numer NIP. Tyle, że już zapoznałem się z regulaminem Allegro i nie wiem jak go dodać.Proszę o pomoc ze strony obsługi klienta, dlatego konsultuję się tutaj ze wszystkimi.
Dziękuję również za sprostowanie.
wszystkiego najlepszego!

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

medyk.jpg

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a te produkty elektryczne mają ?

Oznaczenie CE

Oznaczenie klasy energetycznej 

Wpisane do unijnego rejestru European Product Database for Energy Labelling

Certyfikat WEEE

________
Κώστας
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

mamy wszystko. Dziękuję za uwagę i odpowiedź. Jestem w trakcie zapoznawania się z regulaminem platformy. Moje towary sprzedawane są głównie na **piiip**ie, teraz dołączyłem do Allegro.

oznacz moderatorów
drekenzes
#17 Koryfeusz#

@sannuoPL  napisał(a):

mamy wszystko. Dziękuję za uwagę i odpowiedź. Jestem w trakcie zapoznawania się z regulaminem platformy. Moje towary sprzedawane są głównie na **piiip**ie, teraz dołączyłem do Allegro.


Jakie "mamy wszystko", gdzie są informacje podstawowe aby w ogóle sprzedawać takie produkty na terenie UE? Czemu kłamiesz?
@

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Co masz na myśli mówiąc, że kłamię? Skąd wiesz, że kłamię? Odpowiadam Ci grzecznie, ale patrzysz z góry na poziom moralny. Jesteś jak internetowy troll, który wie wszystko, ale nic nie robi.

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, usunąłem wszystkie poprzednie warianty, a następnie utworzyłem nowe, ale nadal nie działa.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Podaj proszę numery ofert, które powinny być powiązane. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#
ID: 15325782561
ID: 15325750137
Stworzyłem warianty dla powyższych 2 identyfikatorów i strona w tle również pokazała, że ​​się udało, ale nie dało się normalnie wyświetlić na stronie głównej.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Tutaj oferta wyświetla się prawidłowo.

w_kiwi_0-1711365140034.png

 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Witam, kiedy patrzę na produkt, nie jest on wyświetlany tak jak Twój. Nadal jest wyświetlany osobno, a Twój zrzut ekranu jest wariantem wyświetlacza. Czy możesz przesłać mi link do strony ze zdjęciami?

oznacz moderatorów
sannuoPL
#7 Wielbiciel#

Kolejne pytanie: Często w mojej ofercie bez powodu nie łączy się, a po kliknięciu w link po kilku sekundach wraca do stanu bez łącza.Nie wiem jak to zrobić, żeby był to normalny stan łącza. Proszę o pomoc w przejrzeniu, bardzo dziękuję.
Identyfikator: 15286686497
Identyfikator: 15273005449
Identyfikator: 15254162126
Jeśli status to „Brak połączenia”, czy kupujący mogą zobaczyć moją ofertę?

sannuoPL_1-1711360086306.png

Doceniam twoją pomoc. Dziękuję.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sannuoPL Kupujący widzą Twoje oferty, natomiast nie są one połączone z katalogiem produktów. Proszę, napisz co się dzieje, gry próbujesz je połączyć z katalogiem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów