anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Odbiór w Punkcie DPD

ArtisDea
#7 Wielbiciel#

witam, muszę udostępnić dodatkową metodę Odbiorów w punkcie, aby nadal przy ofertach był smart. Pytanie czy udostępniając te metodę musze dostarczyć paczki do punktu odbioru czy odbierze je kurier DPD. czy jeśli odbiera kurier jest jakaś dodatkowa opłata, czy należy mieć określona liczbę przesyłek?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ArtisDea przesyłki nadasz w Wysyłam z Allegro, przejdziesz do tego narzędzia z zakładki Zamówienia. Jeśli kurier za jednym podjazdem odbiera mniej niż 3 przesyłki zostanie doliczona opłata (3,99 zł). Czyli jeśli masz mniej przesyłek to lepiej dostarczyć je do punktu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ArtisDea
#7 Wielbiciel#

witam, dziękuje za odpowiedź. Czy opłata naliczana jest za wszystkie przesyłki, które kurier odbiera podczas podjazdu, czy tylko przesyłki Allegro Odbiór w Punkcie DPD. mamy podpisaną umowę  z DPD i kurier przyjeżdża codziennie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ArtisDea jeśli masz umowę z DPD to obowiązują CIę stawki z tej umowy, z reguły sprzedający dogadują się z kurierem i jeśli przyjeżdża codziennie to zgarnia wszystkie przesyłki DPD, również te z odbiorem w punkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ W takim razie dlaczego jak kurier zabiera wiecej przesylek a np. jedną nada sie poprzez wysylam z allegro bo np. strona dpd nie dziala a byly takie przypadki naliczacie oplate za podjazd? rozumiem ze w tym przypadku tez bedzie naliczana oplata?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@deymon_pl te opłaty naliczamy zgodnie z informacjami przekazanymi od przewoźnika. Abym mogła odnieść się do Twojego pytania potrzebuję szczegółów czyli do jakiego zamówienia została naliczona opłata, kiedy opłata została naliczona, rozumiem, że kurier odebrał kilka przesyłek część była nadana w narzędziu nadawczym przewoźnika, a jedna w Wysyłam z Allegro i ta jedna została potraktowana jak osobny podjazd kuriera? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ArtisDea
#7 Wielbiciel#

witam, mi tez zostały doliczone opłaty mimo, że mam umowę z DPD, jeśli nie mam przesyłek to płacę 10 pln, bo mam umówiony stały podjazd, nawet po jedna paczkę. Dlaczego więc allegro dolicza opłatę 3,99 mimo iż nadaję ze strony DPD 

IDENTYFIKATOR ZAMÓWIENIA:

08344372-029c-11ed-adf7-03265dc17969

opłata naliczona 10 sierpnia

wysyłka 14 lipca

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ArtisDea a w tym dniu ile miałeś przesyłek z przedrostkiem allegro?

oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

Witam tak dokladnie stad  pytanie czy jesli bedziemy nadawac dp punktow pick up dpd a nadac mozna tylko poprzez wysylam z allegro a reszte przez strone przewoznika to bedzie liczony podjazd?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@deymon_pl allegro nalicza za podjazd 3,99 jak nadasz mniej niż 4 paczki z przedrostkiem allegro nawet jak masz ustawiony w DPD stałe zlecenie

oznacz moderatorów

deymon_pl
#10 Popularyzator#

zawsze nadaje wiecej a i tak naliczylo

oznacz moderatorów