anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Orlen Paczka - Wymóg od 23 września

MultiverseShop
#10 Popularyzator#

Witam,

Chciałbym tutaj poruszyć temat Orlen Paczki, co do którego Allegro rozsyła dzisiaj maile i jego wymogu w kwestii pozostania w programie Smart!

Otóż problem rozbija się o to, że mój najpopularniejszy produkt i jego opakowanie są skrojone typowo pod wymiary Paczkomatów InPost. Skrytki Orlenu, którego zamierzacie wciskać sprzedawcom na siłę, są natomiast dla niego za małe, bo mają zaledwie 60 centymetrów głębokości, a jest potrzebne właśnie te 64. DHL ma skrytki takie same jak InPost, Pocztex nawet minimalnie większe. Orlen natomiast te skrytki ma za małe. 

Od konsultanta na czacie dowiedziałem się, że na chwilę obecną jedyne co mogę zrobić żeby pozostać w Smart! przy tym produkcie to całkowicie zrezygnować z wysyłek do jakichkolwiek automatów paczkowych (gdzie Paczkomaty są najczęściej wybieraną formą dostawy i jednocześnie tańszą w dopłatach niż kurier) i zostać jedynie przy wysyłkach kurierskich żebyście uznali to jako produkt ponadgabarytowy i zostawili przy nim opcję Smart!.

Zatem czy ktoś mógłby ruszyć ten temat żeby zostało to ogarnięte jakoś normalnie i żeby zrobić wyjątki od tego Orlena dla paczek, których zwyczajnie nie są oni w stanie obsłużyć i jednocześnie nie pozbawiać sprzedawców wysyłek do innych automatów paczkowych w ramach programu Smart!, które spełniają wymagania co do wielkości skrytek?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Client:98903041
#7 Wielbiciel#

Podbijam - mamy ten sam problem, czy jest na takie sytuacje przewidziane jakieś rozwiązanie? i czy w przyszłości będzie można Orlen paczkę np z takich towarów wykluczyć.

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów