anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Paczkomaty InPost

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Dopiero rozpoczynam sprzedaż na allegro. w formach dostawy zaznaczyłam'' Allegro Paczkomaty InPost''

Kupująca wybrała tę formę przesyłki. Gdy klikam nadaj przesyłkę ,prosi mnie o dodanie umowy z przewoźnikiem(której jeszcze nie posiadam )  , czy są formy dostawy po których, wybraniu allegro samo generuje etykietę do wysyłki? Mam alegro smart wiec kupująca nie zapłaciła za przesyłkę ? jak teraz wysłać jej paczkę? wygenerować etykietę na stronie inpost ? Poradźcie coś 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@alandooutlet aby nadawać przesyłki InPost przez Wysyłam z Allegro, konieczne jest podpisanie umowy z przewoźnikiem i dodanie jej do narzędzia. Aby rozliczać się po stawkach Allegro, trzeba zaznaczyć opcję "używaj oferty dla sprzedających z Allegro" tutaj artykuł na ten temat. 

Możesz powiązać konto Allegro z narzędziem przewoźnika - Manager przesyłek InPost, aby importować przesyłki z Allegro do Managera. Aby przesyłki zostały rozliczone w ramach Smart! taki import będzie konieczny - tutaj instrukcja. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź 🙂 Zalogowałam się w menadżerze przesyłek i wszystko przebiegło sprawnie 🙂 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@alandooutlet Nie nadawaj przez "wysyłam z Allegro", lecz bezpośrednio ze strony InPostu, z Menedżera Paczek. Tylko najpierw musisz połączyć swoje konto w Allegro z Menedżerem, tak jak napisała Monika. Potem pstrykasz "Import Allegro InPost", a reszta sama się robi 🙂

oznacz moderatorów

alandooutlet
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za podpowiedź:) Faktycznie prosta sprawa z tym menadżerem 🙂

oznacz moderatorów