anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w moich ofertach nie ma jeszcze oznaczenia Smart!

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Witam, od kilku dni próbuje uruchomić smart na nowym koncie ale nie mogę tego zrobić. Z początku myślałem, że to kwestia 5 ocen ale w tym momencie spotkałem nowe konto konkurencji z jedną oceną, posiadające już oznaczenia smart. Czy może mi ktoś to wytłumaczyć? Czego brakuje w moich ofertach? W zależności od aukcji mam uruchomione Allegro Pocztex, Allegro DPD, Allegro Paczkomat InPost, a pomimo tego żadna aukcja niema oznaczenia smart. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

serwis-texas
#19 Nestor#

@Plastline-sklep 

Można przejść szkolenia w akademii.

Tu masz regulamin

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-zacznij-sprzedaz-z-allegro-smart-Wv1okE7WoSE

Jak Ci wskoczy 5 ocen będzie git!

oznacz moderatorów

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Kurs ukończony 9 września, do tej pory brak oznaczenia.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Plastline-sklep a w cenniku dostaw masz zaznaczone usługi z przedrostkiem allegro...

np allegro kurier dpd

oznacz moderatorów

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

tak, allegro dpd, pocztex, paczkomaty inpost 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Plastline-sklep masz dopiero trzy unikalne oceny, dlatego Smart jeszcze nie wskoczył w Twoich ofertach. Możesz wziąć udział w tym kursie, aby przyspieszyć zdobycie oznaczenia Smart!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

co oznacza przyspieszyć? po ukończeniu tego kursu moje oferty będą miały oznaczenie smart?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas jeśli spełnisz określone warunki, automatycznie weźmiesz udział w programie Smart! W dniu, w którym do niego dołączysz, oznaczymy Twoje oferty ikoną Smart! Możemy wyświetlać je w Twoich ofertach nawet przez 3 miesiące. Aby zachować je na dłużej, musisz spełnić standardowe warunki Allegro Smart!
W ciągu tych 3 miesięcy możesz zdobyć 2 unikalne oceny "polecam" i utrzymać Smart! na dłużej. Tutaj więcej informacji o tej promocji 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Kurs ukończony został 9 września, na drugim koncie żadnego zawieszenia, aktywny smart i super sprzedawca. W aukcjach udostępnione opcje dostawy smart. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Plastline-sklep przepraszam, otrzymałam informację, że w Twoim przypadku nie mozna dodać oznaczenia Smart! na podstawie ukończenie kursu, ponieważ upłynął okres 3 miesięcy od weryfikacji firmy, a jest to jeden z warunków tej promocji. Czyli konieczne będzie zdobycie tych dwoch unikalnych ocen "polecam". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

Firma została zweryfikowana przez allegro 26 sierpnia tego roku więc nie minęły jeszcze 3 miesiące. Dodatkowo kurs został zakończony we wrześniu i od tej pory nie pojawiła się ikona smart. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Plastline-sklep poproszę Cię o cierpliwość, wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

passahouse_com
#10 Popularyzator#

Czy już coś ustalono? Dziś "udało mi się" zdobyć wymagane oceny, a dalej nie ma smarta. 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@Plastline-sklepnam na drugim koncie stwierdzili, że puste konto (bez ofert i sprzedaży) miało spadek jakości poniżej "neutralnego" i dlatego straciliśmy smarta. Jednocześnie konsultant na czacie nie był w stanie stwierdzić kiedy i za co konkretnie był ten spadek jakości sprzedaży.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Plastline-sklep na tym koncie jest już 5 unikalnych ocen, więc Smart! powinien dziś w nocy pojawić się w ofertach. 
Na koncie @passahouse_com również jest już Smart! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów