anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowa weryfikacja po zleceniu wypłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
MrGlitch
#3 Debiutant#

Dzień dobry, 

Być może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc.

Potrzebowałem pilnie pieniędzy i postanowiłem sprzedać na allegro zestaw do tworzenia muzyki, gdy przedmiot został sprzedany zleciłem wypłatę środków, zostały one ściągnięte z mojego salda Allegro - chwile po tym otrzymałem e-mail iż wypłaty zostały wstrzymane do momentu przejścia dodatkowej weryfikacji konta.

 

Moje saldo na allegro wynosi okrągłe zero, czy w takim przypadku wstrzymane zostały wszystkie następne wypłaty a ten przelew dojdzie? Czy również te środki zostały zablokowane dopóki moje dane nie zostaną zweryfikowane?

Chciałbym również zapytać czy istnieje sposób aby przyspieszyć weryfikację danych osobowych? Jeśli tak to proszę o wskazanie mi go, aktualnie bardzo potrzebuje pieniędzy i liczyłem że dzięki sprzedaży na allegro uda mi się je pozyskać - natomiast w aktualnej sytuacji pomimo iż nie posiadam już produktu który sprzedałem - pieniędzy nie posiadam również. 

 

 

Z góry dziękuje za każdą pomoc i radę.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MrGlitch Z informacji, do których mam dostęp, wynika, że Twoja wypłata została przekazana do banku. Widzę też, że wysłałeś zgłoszenie przez formularz, dlatego w kwestii szczegółów dodatkowej weryfikacji poczekaj na odpowiedź mailową od zespołu, który zna tę sprawę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MrGlitch
#3 Debiutant#

W porządku, to dla mnie bardzo cenna informacja.

Ponieważ jak już mówiłem, bardzo zależało mi na tych środkach a wiem że weryfikacja potrafi zająć trochę czasu.

Bardzo Pani dziękuję za pomoc, wiedząc że środki dotrą do mnie w niedługim czasie jestem o wiele spokojniejszy.

 

oznacz moderatorów